Články od autora Bronislav Kujál

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tento menší bratříček stejně povedený jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.


Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC

V dnešním článku si podrobně popíšeme další skříň určenou pro HTPC. Znovu jsme vybírali z široké nabídky produktů společnosti Silverstone. Tentokrát se náš výběr soustředil na luxusnější model z vyšší cenové nabídky, který disponuje dálkovým ovladačem a VFD displejem s programem iMON.


Zalman FC-1 WSVG Fatal1ty: To nejlepší pro hráče

V minulé recenzi na skříň Zalman HD 160 jsem napsal, že to jihokorejský výrobce z rozšířením nabídky o PC skříně myslí velice vážně. Pro ty kteří snad jen trochu zapochybovali, je tu nový přesvědčivý argument. Světlo světa totiž spatřila zcela nová speciální skříň, určená především pro hráče navíc označená přívlastkem Fatal1ty. Že se jedná o velmi horkou novinku naznačuje i fakt, že tuto skříň zatím na oficiálních stránkách výrobce nenajdete. PCTuning tak získal výhodu otestovat jeden z mála předprodukčních vzorků.


Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC

V dnešním článku si podrobně popíšeme další skříň určenou pro HTPC. Tentokrát se podíváme na produkt od společnosti Silverstone, patřící mezi specialisty z nejširší nabídkou těchto typů skříní. Z její široké nabídky jsme vybrali cenově dostupný model ve stříbrném provedení. Také se ovšem dozvíte několik typů, jak lze skříň případně vylepšit.


Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Čím více dnešní moderní multimediální PC vytlačují z domovů různé přehrávače, tím více se klade důraz na jejich podobný vzhled a tichý provoz. Pokud chcete nahradit zastaralé video či DVD přehrávač univerzálnějším počítačem, nemusíte přemýšlet kam umístit velkou bednu. Stačí pořídit skříň o rozměru hifi komponentu, umístit ji do stěny a většina nezasvěcených asi vůbec nepozná, že jde o počítač.


Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou

V posledních několika letech se nám rapidně zvyšují výkony jednotlivých součástí našich počítačů a s nimi samozřejmě i nároky na tichost a chlazení celého systému. Maximální spokojenost může náročnému uživateli poskytnout jen kompletně pasivně chlazený systém. V dnešním článku se zaměříme na průkopníka v tomto oboru, což není nikdo jiný než společnost Zalman a její série TNN počítačových skříní.


SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Nemůžete si vybrat v nepřeberném množství skříní? Nevyhovují vám všudypřítomné informační LCD, které najdete skoro na každé skříni? Chcete moderně řešenou originální skříň s nádechem retro stylu? V tom případě zbystřete pozornost, protože společnost SunBeamTech zařadila do své nabídky zajímavou skříň Trio, která možná vaše požadavky splní.


Pokračování megasouboje: Srovnávací test sedmi aktivních chladičů CPU

Poslední 90nm technologie použitá při výrobě procesorů, nám přinesla možnost koupit si procesory s taktem kolem 3GHz, ale také i v mnoha případech nebývalé možnosti v přetaktování procesorů. Faktorů ovlivňujících výší frekvence procesoru je hned několik, ale mezi ty stálé aktuální a důležité patří dostatečné chlazení. Proto jsme vybrali do testu několik vzhledově i výkonově zajímavých chladičů, v cenovém rozsahu od 900 - 2100,- Kč.


Megasouboj: Srovnávací test čtyř pasivních a šesti aktivních chladičů CPU

Poslední 90nm technologie použitá při výrobě procesorů, nám přinesla možnost koupit si procesory s frekvencí kolem 3GHz, ale také i v mnoha případech nebývalé možnosti v přetaktování procesorů. Faktorů ovlivňujících výší frekvence procesoru je hned několik, ale mezi ty stálé aktuální a důležité patří dostatečné chlazení. Proto jsme vybrali do testu několik vzhledově i výkonově zajímavých chladičů, v cenovém rozsahu od 900 - 2100,- Kč.


Akasa All In One: Multifunkční panel

Různých doplňků na PC je nepřeberné množství a zcela určitě se do nich řadí i multifunkční panely. Nabídka těchto panelů je široká, ne však všechny upoutají svým vzhledem. Akasa od tohoto roku nabízí panel, rozšiřující tuto nabídku. Aby přilákala co nejvíce zájemců, panel je možné koupit ve čtyřech barvách. Bílá, stříbrná, červená a černá je jistě zajímavá nabídka, je však tak pestrá i nabídka funkcí?   

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.