Články od autora Jaroslav Lexa

MSI Radeon HD 7950 Twin Frozr Boost Edition: z výroby přetaktovaná karta s účinnějším a tišším chladičem

Společnost MSI rozšiřuje portfólio svých grafických karet o přetaktovaný Radeon HD 7950 s chladičem Twin Frozr. Tato karta by měla v obchodech stát $330.


Google Glass ve video preview: Ok, Glass

Google vydal video, ve kterém ukazuje možnosti brýlí s rozšířenou realitou. Většina hlavových příkazů začíná slovy - Ok, Glass...


Apple iPad Mini s Retina displejem by mohl stát až o 30 procent více než původní Mini

Apple letos prakticky jistě vydá iPad Mini s tzv. Retina displejem. Z různých zdrojů se na internetu objevuje spekulace, že b měl stát o $130 více, než ten původní.


Kim Dotcom poodhaluje své další plány

Kim Dotcom je velký milovník služby Twitter, pomocí které poodhaluje pozadí služby Mega a dalších připravovaných služeb. Těšit bychom se měli na služby jako je email, chat, hlasové a video hovory.


Bloggovací platforma Posterous skončí 30. dubna

Posterous koupili minulý rok zástupci populární služby Twitter. Pro Twitter to byla vynikající příležitost rozrůst se dál, než na 140 znaků pro jeden příspěvek. Bohužel, Posterous svou činnost brzy ukončí.


Google údajně otevře síť kamenných obchodů

Google se věnuje především svému internetovému byznysu, ale s příchodem zařízení jako Nexus anebo Chromebook se situace mění. 


Crysis 3: beta byla stažena více jak tři miliony krát

Crysis 3 se začne prodávat už příští týden a pro jejího vydavatele, společnost EA to vypadá více než příznivě. O betu je obrovský zájem. 


Gigabyte E350N WIN8: low-endová Mini-ITX základní deska s plnou podporou Windows 8

Nejnovější základní deska od společnosti Gigabyte podporuje například Fast Boot Windows 8. To zvládá díky modernímu AMI UEFI BIOSu, který je díky tzv. Dual-UEFI redundantní a chráněný před nepovedeným updatem. 


MSI GeForce GTX 680 Lightning-L: levnější a méně výkonná grafická karta, než originál

Společnost MSI vydala v červnu minulého roku z výroby poměrně výrazně přetaktované grafické karty GeForce GXT 680 Lightning. Nyní vydává novou verzi, která je oproti Lightning řešení přetaktovaná o poznání méně.


Apple Macbook Pro: nižší ceny, rychlejší procesory

 Apple začal osazovat notebooky Macbook Pro s Retina displeji rychlejšími procesory a zároveň snížil jejich ceny. 

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.