Články od autora Ondřej Košťál

Synology DS918+: čtyřdiskový NAS domů i pro firmy

Hledáte NAS, na kterém pojedou i virtuální servery a vystačíte si se 4 disky? Máme pro vás recenzi modelu DS918+. Vedle disků je zde možnost zapojení M.2 SSD jako cache paměť, rozšíření operační paměti až na 8 GB, skvělé multimediální vlastnosti nebo sada Office.


Huawei Mate 20 Pro je prvotřídní drobek, který bezdrátově nabije ostatní

Společnost Huawei dnes na tiskové konferenci v Londýně představila s napětím očekávanou řadu Mate 20. Model Mate 20 Pro je aktuálně tím nejlepším, co můžete mít.


V úterý dorazí i Mate 20X pro hráče a chytré hodinky bez Wear OS

Pokud čtete více novinek o blížící se řadě Mate 20 asi jste si všimli, že se různí velikosti displejů, což neodpovídá fotkám. Vysvětlení je možná velmi jednoduché. Přijde ještě Mate 20X.


Společně s Mate 20 představí Huawei bezdrátová sluchátka, která nabije telefon

Už za pár týdnů poznáme vlajkovou loď společnosti Huawei. Má mít opět 3 fotoaparáty, což už ale v dnešní době má i konkurence, někteří dokonce víc. Záležet bude na kvalitě. Vedle dvou modelů to bude i bezdrátová nabíječka a bezdrátová sluchátka.


Hisense A6: Dva displeje, které mají smysl [IFA]

Společnost Hisense u nás prodává jen část ze svého portfolia, a to televize, pračky a ledničky. Mimo jiné vyrábí třeba telefony a ne ledajaké. Na veletrhu IFA představil druhou generaci telefonu s OLED displejem na jedné straně a e-ink na druhé.


OptiShokz jsou sluneční brýle s netradičními sluchátky [IFA]

Společnost AfterShokz, zabývající se výrobou sluchátek, které přenášejí zvuk přes lebeční kost, představila na veletrhu IFA v Berlíně další novinku. Tentokrát se jedná o sportovní brýle.


Huawei P20 Pro v kůži? Proč ne [IFA]

Huawei na své keynote v rámci veletrhu IFA v Berlíně mimo nového procesoru Kirin 980 uvedl také nové barevné varianty modelu P20 Pro. Vedle běžných barevných variant je zde i možnost koupit si koženou verzi.


Sharp přináší do Evropy další telefon. Aquos D10 má výřez jako ostatní [IFA]

Sharp pomalu přichází na evropský trh se svými telefony. Po Asii a Americe tak můžeme po několika letech vídat telefony od Sharp i v Evropě. Dostat by se měly i do České republiky.


Lenovo Yoga Book podruhé. Tentokrát s e-ink displejem místo klávesnice [IFA]

Asi nejzajímavějším počinem společnosti Lenovo ja výstavě IFA je nový Yoga Book. Opět, jako minulý model, postrádá klávesnici, ale nyní místo ní nabízí e-ink displej. Na ten navíc můžete i kreslit, nebo z něj mít čtečku elektronických knih.


Acer Predator Triton 900: Herní notebook s otočným displejem [IFA]

Acer letos představil jednu notebookovou herní novinku, která je unikátní ve všech směrech. Musíme si ale na ní počkat až do příštího roku.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.