Články od autora Pavel Ludvík

Microsoft předvede DirectX 11 na XNA Gamefestu.

Konference týkajících se herních technologií Microsoftu bude mít letos jediné hlavní téma - DirectX 11. Co se můžeme dozvědět 22.-23. července v Seattlu?


Jsou SSD disky skutečně úspornější než HDD?

Tuto otázku si před několika dny položili v Tom's Hardware a v rámci podrobného testování dospěli k pozoruhodným výsledkům.


Blizzard stojí před volbou: ATI nebo NVIDIA?

Blizzard je jedním z mála herních vývojářů, který je již po dlouhá léta zárukou nefalšované kvality a současně komerčního úspěchu. Komu z dua ATI, NVIDIA dá přednost při vývoji očekávaného hitu Diablo 3?


Testy Radeonu HD 4870

V posledních dnech se všichni partneři ATI předhánějí v poskytování informací o RV770. Několik lidí z Hong Kongu provedlo na Radeonu HD 4870 řadu zajímavých testů.


První vodní chlazení pro GeForce GTX 280

Již dva dny po startu nové generace NVIDIA G200 nabízí německá společnost Aqua-computer své vodní chlazení pro grafické karty této řady.


Duální karta s R700 získala X12515 bodů

Dostihy ve 3DMarku Vantage pokračují. R700 ze stáje ATI dosáhla vzhledem ke své předpokládané ceně a výkonům konkurence výsledku velmi slušného.


ATI věří, že GeForce GTX 200 bude poslední monolitické GPU od NVIDIE

Vícejádrové grafické karty byly podezřelé odjakživa - dokonce již v dobách, kdy 3dfx vydala své Voodoo 5 5500. ATI však podává argumenty, kterými nás chce přesvědčit, že jiné cesty zkrátka není...


Toshiba uvádí 12,1palcové Portege s 128GB SSD

Notebooky s velikostí obrazovky kolem 10palců dnes prožívají obrovský rozmach. Podívejme se na dražší kousek z dílny Toshiby.


AMD procesor FireStream dosáhl výkonu 1 Teraflop

Společnost Advanced Micro Devices dnes předvedla nejnovější verzi svého "balíčku" vysoce výkonných procesorů FireStream 9250, určených do pracovních stanic.


Intel chystá levné Core 2 Quad

Intel pracuje na své odpovědi na konkurenční levné tříjádrové procesory AMD Phenom X3. Dočkáme se v létě.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.