Články od autora Ján Ondrušek

Zepto představuje notebook s 9800M

Nepříliš známá společnost Zepto nedávno uvedla na trh velice zajímavý produkt. Jedná se o herní laptop, který je opatřen nejen výkonným grafickým akcelerátorem.


Phenom 9950 na 4050MHz!

Chlapíci zvaní SoF a MusicIsMyLive známí z Awardfabrik.de předvedli na Games Convention zajímavý kousek. Takt procesoru AMD Phenom 9950 se jím povedlo zvednout na krásných 4050MHz.


MSI chystá základní desku s 8xDIMM

Zdá se, že společnost MSI stále není spokojená se svojí nabídkou šestice základních desek opatřených chipsetem Intel P45. Doplní jí tak další model, jenž disponuje až osmi DIMM sloty.


Intel představuje SSD střední třídy

Výrobci počítačových komponentů se čím dále, tím víc snaží přetlačit solid-state disky mezi „běžné“ zákazníky. Co na to Intel?


MSI má tři základní desky s AMD 790GX

Tchajvanský výrobce Micro-Star International nedávno představil trojici nových základních desek pro platformu AM2 a AM2+ společnosti AMD.


BenQ přichází se "zeleným" LCD

Společnost BenQ ohlásila, že v nejbližší době chystá dva nové displeje. Následuje tak současný trend, a to snižování spotřeby i množství toxické rtuti ve svých produktech.


Chladič pamětí RamOrb od Thermaltaku

Firma Thermaltake je jedna z těch, které dobře vědí, že výkonné komponenty v počítačích dokážou vyprodukovat spoustu tepla. Co když se vám v letních měsících opékají paměťové moduly?


Nový Dell Vostro 2510

Druhá generace byznys třídy notebooků Vostro společnosti Dell se pomalu blíží. Jak to s nimi vypadá?


První Barracuda s kapacitou 1500GB

Společnost Seagate se stala prvním výrobcem, jenž prolomil bariéru 1,5TB diskové kapacity. Sice se jeho novinka ještě neprodává, ale v seznamech některých prodejců již figuruje i s cenou.


Powercolor nabídne pasivní HD 4850

Společnost Powercolor se stane prvním partnerem AMD/ATI, který na trh uvede pasivně chlazený Radeon HD 4850.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.