Články od autora Karel Voráček

Cheerlux CL760 – levný projektor z Číny: znovu a lépe

Levný projektor může mít mnoho slabin, ale také může nenáročným uživatelům poskytnout dostatečný filmový zážitek. A už ani nemusí být hlučný. Na to, že testovaný model stojí jen čtyři tisíce, už nabízí i solidní nativní rozlišení 1280 × 800 bodů. Promítání se neobejde bez dobrého zatemnění, ale pak už se na to dá i dívat.


Recenze levného čínského projektoru Vivibright GP100

Rozumný domácí filmový projektor lze koupit už zhruba od 14 000 Kč, ale jako doplněk televizoru je to pořád hodně. Na čínských e-shopech ale najdete za částky kolem čtyř tisíc i jednodušší a hlavně výrazně levnější řešení využívající kombinace LED a LCD s HD rozlišením. Jak obstojí takový levný projektor ve srovnání se značkovými?


AKiTiO prodává adaptér z Thunderboltu 3 na 10Gb síť

 Značka AKiTiO začala prodávat adaptér, který pro rozhraní Thunderbolt 3 zpřístupní 10GB/s síť. Poprvé jej ukázala již na Computexu v minulém roce.


Cooler Master představil novou hliníkovou klávesnici MasterKeys MK750

Nová mechanická klávesnice MasterKeys MK750 nabízí eloxované hliníkové tělo, spínače Cherry MX (na výběr máte z Blue, Brown a Red), RGB podsvícení a odpojitelný kabel USB-C (vnitřně jen USB 2.0). Ten lze vést spodem klávesnice na více místech, abyste si mohli vybrat, kde bude nejméně překážet.


ADATA uvádí aktivní chladič s diodami pro M.2 SSD

Hliníkový chladič s ventilátorem XPG Storm je určený pro M.2 standardní délky 80 mm a obsahuje RGB diody.


QNAP bude mít NASy s procesorem AMD Ryzen

Známý výrobce síťových úložišť QNAP chystá velmi výkonné NASy založené na nových procesorech AMD Ryzen. Půjde o modely TS-677, TS-877 a TS1277, které pojmou 6, 8 respektive 12 disků. Top model pro dvanáct disků je postavený na osmijádrovém Ryzenu 7-1700 na frekvenci 3,7 GHz a 64 GB operační paměti. Další dva modely NASů mají o něco slabší Ryzen 5-1600 a jen 8, respektive 16 GB.


Asus představil herní notebook se 144Hz displejem

Asus představil nový herní notebook Republic of Gamers G703. Ten přichází s přetaktovaným procesorem a 17,3" displej s obnovovací frekvencí 144 Hz.


Nová skříň Zalman Z11 Neo je tři roky stará

O skříni Z11 Neo teď mnoho serverů píše jako o novince právě uvedené na trh. Ve skutečnosti jde o stejnou skříň, kterou zde začal Zalman prodávat již před třemi lety. Akorát k ní rozeslal novou tiskovou zprávu.


MSI má herní barebone se systémem tří komor

MSI má velké zkušenosti s herními počítači v malých skříních. Nový Infinite X vychází z modelu Infinite A, ovšem s vylepšenou výbavou. Základem je microATX deska vlastní výroby s čipsetem Intel Z730 a zřejmě nejvýkonější herní procesor Core i7-8700K s odemčeným násobičem.


Gigabyte představil vybavenou mini-ITX desku vhodnou pro přetaktování

Gigabyte představil novou základní desku formátu mini-ITX postavenou na čipsetu Z730 a s podporou osmé generace procesorů Intel Core (Coffee Lake).

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.