Články od autora Sam Sadovski

Intel: šestá generace procesorů Intel Core uvedena na český trh

Společnost Intel, největší světový výrobce procesorů, právě na český trh oficiálně uvedla novou generaci procesorů s kódovým označením Skylake.


Jsme na European Road to Blizzcon!

Historicky největší herní akce pořádaná na území ČR, European Road to BlizzCon pod taktovkou Blizzardu, právě začíná a na místě nechybí ani redakce magazínu PCTuning. V článku naleznete podrobné informace o akci.


ESET představuje nové verze svých produktů

Slovenská společnost ESET, která zaměřuje svoje portfólio na ochranu citlivých dat a antivirová řešení, představila na včerejší pražské tiskové konferenci nejaktuálnější verze svých produktů.


Ohlédnutí za velkou LAN párty Intel LanCraft 2015

Přinášíme vám velkou reportáž z dosud největšího ročníku akce LanCraft. Velká LAN párty probíhala o víkendu v Ostravě a konala se pod záštitou společnosti Intel – hlavního partnera celé akce. V článku se dočtete o veškerém dění na letošním LanCraftu, nechybí ani turnajové výsledky či naše hodnocení celé akce.


Youtube již nebude vyžadovat Google+ účet

Ve snaze protlačit svojí novou sociální sít Google+ zavedla stejnojmenná společnost čtyři roky dozadu nutnost vlastnictví účtu v této sociální síti pro plné využití služby Youtube. Nyní je tomu však konec.


Intel LanCraft 2015 je za námi

Největší česká LAN párty Intel LanCraft 2015 je u konce a většina účastníků je již na cestě domů. V článku vás seznámíme s událostmi posledních dvou dnů akce.


Na Intel LanCraftu je živo!

Redakce magazínu PCTuning se vám hlásí ze slunečné Ostravy kde probíhá největši česká LANka Intel LanCraft 2015. Pojďme si připomenout události z dvou proběhlých dnů akce.


PCTuning vyráží na Intel LanCraft 2015!

Redakce magazínu PCTuning se již chystá na výlet do Ostravy na letošní ročník LanCraftu. V článku naleznete veškeré podrobnosti o akci.


Na slovíčko s Minh Le, vývojářem Counter-Strike

Redakce magazínu PCTuning si pro vás připravila další, unikátní projekt. V sérii rozhovorů „Na slovíčko“ oslovíme ty nejvlivnější a nejznámější osobnosti počítačového i herního světa. Nabídneme vám pohled do zákulisí vývoje technologií, her či programů. Pilotní díl patří Minhu "Gooseman" Leemu, vývojáři hry Counter Strike.


Vše co víme o filmu Warcraft

Shrnuli jsme pro vás všechna dosud známá fakta, zajímavosti a informace o Warcraft filmu. V článku naleznete fotky z Comic-Conu či 360° průlet nad Stormwindem.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.