Články od autora Martina Lipertová

Ikoničké „véčko“ Motorola RAZR se vrací, bude stát přes 30 tisíc

Server The Wall Street Journal informoval o tom, že legendární „véčko“ Motorola RAZR čeká comeback v podobě skládacího smartphonu s velice sebevědomou cenovkou 1500 dolarů (přes 30 tisíc korun).


Systémové požadavky akční hry Far Cry: New Dawn byly odhaleny

Společnost Ubisoft uveřejnila systémové požadavky připravované akční hry Far Cry: New Dawn. Asi nikoho nepřekvapí, že tyto systémové požadavky jsou téměř stejné, jako systémové požadavky Far Cry 5, ze které tato hra vychází. To znamená, že pokud jste rozjeli Far Cry 5, bez problémů rozjedete i tento nový díl. Na co se připravit?


Steam měsíčně používá 90 milionů lidí

Společnost Valve se rozhodla zrekapitulovat minulý rok a při té příležitosti uveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak používáme platformu Steam. 


Akční hra The Division 2 nevyjde na Steamu, ale na Epic Storu

Společnosti Epic Games a Ubisoft oznámily exkluzivní partnerství, v jehož rámci některé nadcházející hry společnosti Ubisoft vyjdou exkluzivně na Epic Storu.


Na Steamu nyní najdete přes 30 000 her

Steam někdy v minulých týdnech, potichoučku polehoučku překonal hranici 30 tisíc nabízených her. To je v podstatě jedna hra na každého obyvatele Písku, Trutnova nebo Kolína.  


Hardwarové nároky akční hry The Division byly odtajněny. Zahrajete si ji také?

Společnost Ubisoft uveřejnila hardwarové požadavky připravované střílečky The Division 2. Na co se připravit?


Známe systémové požadavky připravované hry Anthem

Vydavatelský dům Electronic Arts uveřejnil konečné systémové požadavky připravované multiplayerové střílečky od BioWare s názvem Anthem. Co si pro správný chod této hry musíte připravit?


Mrkněte na nejnovější trailer k akční survival hře Metro Exodus

Tunely moskevského metra jsou pro život po konci světa naprosto strašné místo k žití. Jenže na povrchu – dokonce i potom, co se vyčistil vzduch a roztál sníh – to také není žádná sláva. Potulují se tam zmutované příšery, ani nemluvě o některých nadpřirozených a těžko vysvětlitelných úkazech.


Tento 4TB prototyp od Sandisku je největším flash diskem na světě

Flash disky patří k těm nejužitečnějším technologickým vynálezům všech dob. Přitom platí, že čím větší, tím užitečnější flash disk je. Společnost Sandisk si tuto přímou úměru uvědomuje a tak předvedla prototyp masivního 4TB USB-C flash disku, který se vám vejde i do malé kapsičky.


Uživatelé smartphonů od Samsungu si stěžují, že nemohou vymazat Facebook aplikaci

Pokud vlastníte smartphone od Samsungu, můžete mít potíže s vymazáním aplikace od Facebooku. 

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.