Články od autora Mirek Kočí

Varta Eco Charger je praktická nabíječka baterií

Zajímavou novinkou nejen pro ekologicky zaměřené uživatele je nová nabíječka Varta Eco Chager. Samotné zařízení je z 50 % vyrobeno z bioplastů a pokud zvolíte verzi s bateriemi, tak jsou rovněž vyrobeny z 11 % z recyklovaných materiálů. Tím nicméně zajímavosti nekončí.


Na trh se vrací dvojité balení Bose SoundTouch 10

Na letošní předvánoční trh se vrací výhodný „doublepack“ bezdrátového designového reproduktoru Bose SoundTouch 10. Dva kusy lze využít k působivému stereo ozvučení velkého obývacího pokoje nebo pro synchronizovanou hudební kulisu ve dvou místnostech s možností dalšího rozšíření.


HTC nabídne zákazníkům příští rok první chytrý 5G hub

Během posledních dvou týdnů oznámili operátoři Sprint a Telstra svou spolupráci se společností HTC, díky které budou moci nabídnout svým zákazníkům nové 5G zařízení. Do jejich portfolia se chystá světově první mobilní smart hub, který nabídne dedikovaný mobilní 5G hotspot, funkce chytrých zařízení a mnoho dalšího. Chybět nebude ani velká dotyková obrazovka a gigabitový ethernet port umožňující bezproblémové propojení s kabelovou sítí. Výrobce plánuje jeho dostupnost již na rok 2019.


V prodeji jsou nová odolná krycí skla PanzerGlass

Do tuzemských obchodů dorazila odolná skla PanzerGlass Privacy CamSlider. Dostupná jsou pro telefony iPhone 6, 6s, 7, 8 a jejich Plus verze, a to jak v černé i bílé variantě.


Stahujte zdarma adventuru Full Throttle

Na digitální distribuci GoG si můžete dočasně stáhnout zdarma legendární motorkářské adventury Full Throttle od studia Lucas Arts. Nabídka je jako vždy časově omezená, takže s návštěvou obchodu příliš dlouho neotálejte, abyste pak nelitovali.


T-Mobile začíná prezentovat své produkty ve virtuální realitě

Virtuální realita je v posledních letech často skloňované spojení. Své využití našla již v řadě odvětvích a od dnešního dne si díky této technologii mohou zpříjemnit čas i zákazníci na prodejně T-Mobile na pražských Roztylech. Jedná se o pilotní prodejnu, která zónu VR a zážitkový způsob prezentace svých produktů testuje, další prodejny budou následovat v příštím roce.


Samsung o víkendu výrazně zlevní špičkové Galaxy S9 a S9+

Od pátku 14. prosince až do neděle 16. prosince budou mít radost všichni, kteří plánovali pořídit ať už sobě, nebo svým blízkým pod stromeček nový telefon Samsung Galaxy S9 nebo S9+. Na tyto modely totiž výrobce poskytne slevu až 7 000 Kč, což z výborně vybaveného S9 při ceně 14 999 Kč dělá jednu z nejlákavějších předvánočních nabídek vůbec.


Nvidia vydává novou aktualizaci pro Shield TV

Společnost Nvidia pokračuje v intenzivní práci a opět vylepšuje systém multimediálního zařízení Shield TV.


Wargaming představuje nové World of Tanks letadlo

Wargaming a běloruský národní dopravce Belavia představují svůj nejnovější projekt, letadlo v barvách populární hry World of Tanks. Embraer 195 bude létat do většiny evropských metropolí a setkávat se s ním budou i cestující v Praze.


Asus a Quantumcloud spojují síly při vývoji softwaru pro těžbu kryptoměn

Společnost Asus oznámila partnerství se startupem Quantumcloud, který přišel se softwarem, s jehož pomocí mohou hráči využít svých neaktivních grafických karet k těžbě kryptoměn a získat tak výplatu digitální hotovosti prostřednictvím služeb PayPal nebo WeChat.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.