Články od autora Mirek Kočí

Transcend JetDrive 820 je nový SSD pro počítače Mac

JetDrive 820 je určen pro uživatele, kterým kapacita a výkon původního disku již nestačí a kteří chtějí vylepšit svůj Mac. SSD je kompatibilní s MacBooky Pro Retina 13“ a 15“ (2013 - 2015), MacBooky Air 11“ a 13“ (2013 – 2017), Mac mini (2014) a Mac Pro (2013).


Warhammer: End Times – Vermintide si můžete zahrát zdarma

Zanedlouho vyjde pokračování kooperativní akce Warhammer: The End Times - Vermintide. Při té příležitosti vývojáři tento titul zlevňují, a to o solidních 75 procent. Místo 28 eur nyní zaplatíte jen 7 eur (tedy nejakých 180 korun). Navíc také přicházejí s nabídkou bezplatného vyzkoušení hry až do 26. listopadu.


SteelSeries uzavřela partnerství s Quake Champions legendou, Sanderem „Vo0“ Kaasjagerem

Přední světový výrobce herních periferií, SteelSeries, oznámil sponzoring Sandera „Vo0“ Kaasjagera, historicky nejúspěšnějšího hráče FPS hry Painkiller a elitního účastníka Quake Champions.


V Samsung Galaxy Studiu se na workshopech představí tým eSuba

Hráči nejznámějšího a nejúspěšnějšího herního týmu v Česku, eSuba, se dnes představí na workshopech v Samsung Galaxy Studiu v OC Chodov. Nejprve Herdyn ukáže návštěvníkům studia hru Tap Titans a poté si dokonce se zájemci zahraje populární karetní on-line hru Hearthstone.


HP ZBook x2: hybrid se 4K displejem a grafikou Quadro

Podle výrobce ZBook x2 svým výpočetním výkonem i mobilitou reaguje především na specifické potřeby umělců, designérů a digitálních tvůrců, kteří potřebují využívat profesionální aplikace.


Katedra řídicí techniky FEL ČVUT hostí již tuto sobotu setkání vývojářů Linuxu

V sobotu 21. října se na půdě Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze uskuteční RT-Summit – setkání vývojářů linuxového jádra a uživatelů jeho real-time verze označované jako preempt-rt.


Nvidia Shield TV s dálkovým ovladačem přichází do prodeje

Nvidia spouští na tuzemském trhu prodej nové Shield TV v provedení s 16GB interním úložištěm a dálkovým ovladačem za doporučenou cenu 5 199 Kč.


Samsung příští rok uvede první skládací smartphone

Příští rok se dočkáme představení prvního smartphonu, který půjde složit do kapsy. Vyrobí ho jihokorejská společnost Samsung, píše o tom server Expert Review.


Do prodeje míří nové business projektory BenQ řady S7

BenQ uvádí na trh čtveřici nových projektorů SX751, SW752, SH753 a SU754. High-end modely určené pro business segment nabízí svítivost až 4700 ANSI lumenů, rozlišení až WUXGA 1 920 × 1200 px, vysokou flexibilitu instalace a mnoho užitečných funkcí.


Po omezenou dobu při zakoupení GeForce GTX získáte hru Destiny 2

Série Destiny se 24. října poprvé v historii objeví na PC díky titulu Destiny 2. Nvidia spojila síly se společnostmi Bungie a Activision, aby hra nabídla hráčům skvělý vizuální zážitek. Během čekání na její vydání mají všichni zájemci šanci získat kopii Destiny 2 v rámci GeForce GTX balíčku společně s obsáhlou příručkou pro optimalizaci grafického nastavení a výkonu.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.