Články od autora Ondřej Štěpánek

Cooler Master přichází do prodeje se dvěma sériemi napájecích zdrojů

Společnost Cooler Master uvádí na trh dvě nové řady počítačových zdrojů označené jako V Gold a V Platinum. Novinky budou navazovat na originální řadu V, která byla uvedena do prodeje před pěti lety.


TSMC zahájí masovou výrobu na 7 nm EUV už příští měsíc

Společnost TSMC dolaďuje poslední kroky pro zavedení masové výroby waferů pro čipy pomocí 7nm EUV (extreme ultraviolet lithography) výrobního procesu. 


Palit a EVGA odhalily svá vlastní provedení grafiky GeForce GTX 1660 Ti

Ještě tento týden bychom se měli dočkat oficiálního představení připravované grafické karty GeForce GTX 1660, která sice vychází z architektury Turing, ale nespadá pod řadu RTX, a proto se řada výrobců rozhodla odhalit svá želízka do ohně.


LiteOn vydává řadu spotřebitelských SATA SSD MU3

Společnost LiteOn hodlá v těchto dnech uvést na trh řadu nových mainstreamových SSD tradičního 2,5palcového formátu s tloušťkou 7 mm.


Na webu se objevily další specifikace chystané grafiky GeForce GTX 1660 Ti

Růský prodejce DNS-Shop zřejmě neúmyslně odhalil přesnější specifikace nadcházející grafické karty GeForce GTX 1660 Ti od společnosti Nvidia, která sice vychází z architektury Turing, ale nenabídne RT jádra a další přidané funkce řady RTX.


GlobalFoundries prodává svoji singapurskou továrnu společnosti Vanguard

Společnost GlobalFoundries se rozhodla opustit oblast výroby microelektromechanických systémů (MEMS) a prodává svoji Fab 3E umístěnou v Singapuru.   


Gigabyte přináší midi-tower PC skříň AC300 ve variantě s tónovaným sklem bočnice

Společnost Gigabyte dnes rozšířila svoji nabídku PC skříní o prosklenou variantu své PC skříně AC300, která je nově vybavena tónovaným temperovaným sklem do bočnice.


Intel Xeon W-3175X: 28jádro pro výkonné pracovní stanice za 3000 dolarů

Společnost Intel uvedla do prodeje nový extrémně výkonný procesor pro pracovní stanice Xeon W-3175, jehož cenovka se vyšplhá na 3000 dolarů.


Sharkoon odhalil nové midi-tower ATX PC skříně série VG6-W

Firma Sharkoon Technologies uvádí do prodeje svoji novou PC skříň VG6-W, kterou si připravila ve dvou provedeních.


FSP přichází s midi-tower PC skříní pro hráče CMT340 Gaming

Společnost FSP (Fortron) přináší do svého portfolia počítačových skříní novinku v podobě midi-tower modelu CMT340 Gaming, který má cílit hlavně na hráče.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.