Články od autora Tiskové zprávy

Realme 8 Pro umí miniatury jako od profesionála

Miniatury byly donedávna doménou klasických malířů, nebo profesionálních fotografů s několika objektivy a drahou výbavou. Nyní si je díky chytrému telefonu Realme 8 Pro může pořídit každý. Nejnovější model mladé značky nabízí speciální režim Tilt-shift, který dokáže svět před objektivem zachytit tak, že vypadá jako miniatura. Realme 8 Pro tak přináší fotografickou revoluci, protože žádný jiný smartphone funkci Tilf-shift ve formě časosběrného videa – nikdy neuměl.


Blíží se Den matek. Vyberte pro svou maminku inovativní dárek se špičkovou technologií

Den matek je časem na oslavu žen, které nás přivedly na svět a vychovaly. Je to příležitost ukázat naši vděčnost například i prostřednictvím srdečného daru. Většina z nás vede rušný život, vyvažujeme kariéru a rodinu a naše maminky to mají mnohdy ještě komplikovanější. Proto je možná více než kdy předtím důležité najít si čas na péči o své zdraví, duševní pohodu a životní balanc. Takže se místo vyhazování peněz za obvyklé „klišé dárky“ podívejme po něčem, co nejen potěší, ale bude pro naše mámy užitečné ve všech aspektech života.


Realme 8 Pro umožňuje zachycení pohybu hvězd na noční obloze

Čerstvá novinka Realme 8 Pro je prvním smartphonem, který umí zachytit časosběrná videa hvězdné oblohy. Starry mode, který nabízí, je oproti již existujícím podobným režimům skokem kupředu. Běžné snímky hvězdné oblohy totiž dokáže rozpohybovat, a to v kvalitě, kterou si pochvalují i profesionální fotografové.


Hledají se zelení hackeři. Dostanou 36 hodin na záchranu planety

Startuje GreenHack, evropský inovační maraton, jehož cílem je posílit udržitelnost chování spotřebitelů stejně jako aktivit globálních firem. Do 10. června se do projektu můžou na stránkách www.greenhack.eu hlásit čeští i zahraniční inovátoři. Jejich úkolem bude najít během 36 hodin řešení výzev, které se týkají změny klimatu, nadměrné spotřeby, nezodpovědné výroby či neefektivního nakládání se zdroji. Vlastní akce se uskuteční ve dnech 11. a 12. června v Praze a online. Vítězné týmy získají 4 000 euro a řadu partnerských cen.


Huawei představuje chytrý náramek Band 6 a další novinky. Využijte velkých slev a výhodných nabídek

Společnost Huawei uvádí na trh celou řadu novinek. Elegantní dámské hodinky HUAWEI WATCH FIT Elegant, chytrý náramek Band 6 nejen pro sportovce, chytrá váha HUAWEI Scale 3 a první počítačový monitor HUAWEI Displej 23.8“. právě doplnily širokou nabídku e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz). První zájemci mohou navíc získat zdarma i chytrou váhu Smart Scale nebo sluchátka. S novými produkty pak přichází i výrazné slevy až 55 % a řada dalších speciálních nabídek.


Aplikace vstoupí do AppGallery rychleji. Vděčí za to novému open-source řešení

Přední světová technologická společnost Huawei s potěšením oznamuje, že její vývojový partner bluesource, přední evropský poskytovatel řešení podnikových aplikací, vytvořil metodu open-source pro přizpůsobení aplikací GMS pro AppGallery. Tím se odstraňuje potřeba znovu vyvíjet služby speciálně pro obchod s aplikacemi Huawei.


Huawei hodlá optimalizovat portfolio a více investovat do softwaru

Společnost Huawei uspořádala v pondělí v Šen-čenu 18. Global Analyst Summit. Akce se na místě zúčastnilo více než 400 hostů, včetně průmyslových a finančních analytiků, klíčových veřejných osobností a zástupců médií, společně s analytiky a novináři z celého světa, kteří se zúčastnili online.


Spárujte chytré hodinky s mobilním telefonem bez problémů. HONOR radí, jak na to

Máte potíže s párováním HONOR chytrých hodinek se svým telefonem? HONOR přichází s podbrobným návodem na řešení nejčastějších chyb. Díky těmto typům můžete ušetřit spoustu času a lámání si hlavy nad tím, co děláte špatně


HarmonyOS: Připojení k jednoduššímu životu

Dr. Wang Chenglu, prezident divize softwarového inženýrství Huawei Consumer BG a ředitel obchodní jednotky AI a All-scenario Intelligence, pronesl na akci TEDxHouHai Driven by Pressure projev na téma Připojení se k jednoduššímu životu (Connecting to a Simpler Life). Během tohoto projevu poukázal na to, že odvětví mobilního internetu, které je zaměřené na chytré telefony, vstoupilo do přechodného období.


Fotomobil realme 8 Pro dorazil do Česka. Má 108 megapixelů a revoluční časosběrné režimy

Fotoaparát s rozlišením 108 megapixelů zažívá premiéru ve střední třídě. A to díky realme, nejrychleji rostoucí značce mobilních telefonů na světě. Model realme 8 Pro, který je ode dneška k dostání v České republice, nabízí kromě špičkového fotoaparátu i dosud nevídanou možnost natáčet časosběrná videa noční oblohy a miniatur s režimem Tilt-shift, super rychlé nabíjení nebo výkonný herní procesor. V předprodeji je k mání za 7499 Kč.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.