Články od autora Tiskové zprávy

Získejte Windows 10 klíč OEM za necelých 12 dolarů (267 Kč)!

 Microsoft Windows 10 Pro je velmi drahý, ale jen pokud ho koupíte z obchodu Microsoft. Je tu ale možnost získat pravý licenční klíč pro systém Windows 10 Professional za pouhých 11,91 dolarů nebo 267 Kč!!


Zonky udává trend v komunikaci se zákazníky. Využívá k tomu nejlepší technologii na světě

Veškerou zákaznickou komunikaci a procesy řídí Zonky v cloudovém řešení Salesforce – světové jedničky na poli technologií pro řízení firemních procesů a komunikace se zákazníkem. Zonky je prvním fintechem v ČR, který využívá tuto technologii v největší možné míře a řídí tak jedním systémem celý zákaznický cyklus. Investicí do této technologie Zonky podporuje svůj budoucí růst a cíl dosáhnout 10 % trhu se spotřebitelskými úvěry.


V-Man Zero – energie kdykoli po ruce

Novinka představuje mobilní zdroj energie pro široké spektrum zařízení. Oproti staršímu V-Man. Power Pack nabízí dostupnější cenu a rozdílnou výbavu a novinku v podobě snazšího nabíjení.


Prezentiáda potřetí: sedm set studentů se naučilo prezentovat

Věříte si? Umíte vystupovat? Přes sedm stovek českých středoškoláků je dnes o krok blíže tomu odpovědět „ano“. Projít soutěží pro ně bylo velkou zkušeností a nadstandardní alternativní výukou. Stát před odbornou porotou, pracovat v týmu a správně argumentovat, to vše museli soutěžící zvládnout.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.