Články od autora Tiskové zprávy

Project Athena: TOP notebooky!

Každý by chtěl tenký notebook, který vydrží dlouho na baterii, je tenký, má dotykový displej a podává stabilní výkon. Proto se společnost Intel rozhodla, že zavede nový standard zvaný Project Athena. Co to znamená a jak takový notebook poznáte?


První elektrické rypadlo Bobcat sjíždí z výrobní linky v Dobříši

Společnosti Doosan Bobcat EMEA oznámila, že první jednotunová minirypadla E10e s nulovým přesahem (ZTS) s elektrickým pohonem sjela z výrobní linky ve výrobním závodě Bobcat v Dobříši v České republice.


Síť Nordic Telecom pro kritickou komunikaci je standardizovaná v rámci 3GPP

Společnost Nordic Telecom dosáhla ve spolupráci se svým technologickým partnerem, společností Nokia, dalšího významného strategického cíle. Organizace 3GPP, která je zodpovědná za stanovování mezinárodních standardů pro mobilní komunikace, schválila nové LTE pásmo (tzv. 3GPP band 87) pro frekvence 410-430 MHz. Na těchto kmitočtech buduje a provozuje Nordic Telecom svou síť určenou pro kritickou komunikaci, kterou bude možné využít např. pro mobilní komunikaci záchranných a bezpečnostních složek nebo pro komunikaci v rámci kritických průmyslových odvětví, jako je energetika nebo doprava.


GoodOffer24 LETNÍ VÝPRODEJ: Win10 za 10,26 €, Office 2016 za 25,43 €, sleva až 30% na Office 2019

Webový portál Goodoffer24 nabízí spoustu zajímavého sortimentu. Ať už hledáte levné softwarové nebo i herní klíče za nízkou cenu, zde je najdete. To ale nejsou jediné výhody nakupování na Goodoffer24.


Získejte Windows 10 klíč OEM za necelých 10,39 € (267 Kč)!

Microsoft Windows 10 Pro je velmi drahý, ale jen pokud ho koupíte z obchodu Microsoft. Je tu ale možnost získat pravý licenční klíč pro systém Windows 10 Professional za pouhých 10,39 € nebo 267 Kč!!


Zonky udává trend v komunikaci se zákazníky. Využívá k tomu nejlepší technologii na světě

Veškerou zákaznickou komunikaci a procesy řídí Zonky v cloudovém řešení Salesforce – světové jedničky na poli technologií pro řízení firemních procesů a komunikace se zákazníkem. Zonky je prvním fintechem v ČR, který využívá tuto technologii v největší možné míře a řídí tak jedním systémem celý zákaznický cyklus. Investicí do této technologie Zonky podporuje svůj budoucí růst a cíl dosáhnout 10 % trhu se spotřebitelskými úvěry.


V-Man Zero – energie kdykoli po ruce

Novinka představuje mobilní zdroj energie pro široké spektrum zařízení. Oproti staršímu V-Man. Power Pack nabízí dostupnější cenu a rozdílnou výbavu a novinku v podobě snazšího nabíjení.


Prezentiáda potřetí: sedm set studentů se naučilo prezentovat

Věříte si? Umíte vystupovat? Přes sedm stovek českých středoškoláků je dnes o krok blíže tomu odpovědět „ano“. Projít soutěží pro ně bylo velkou zkušeností a nadstandardní alternativní výukou. Stát před odbornou porotou, pracovat v týmu a správně argumentovat, to vše museli soutěžící zvládnout.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.