Články od autora Zdeněk Šarman

CEBIT 2010: počítačové skříně - fotoreportáž 3/3

Třetí a zároveň poslední část naší čerstvé fotoreportáže na téma počítačových skříní živě přímo z hannoverského veletrhu.


CEBIT 2010: počítačové skříně - fotoreportáž 2/3

Druhá část naší čerstvé fotoreportáže na téma počítačových skříní živě přímo z hannoverského veletrhu.


CEBIT 2010: stánek MSI - fotoreportáž 2/2

Notebooky, all-in-one řešení a koncepty v podání společnosti MSI.


HTC Touch Pro 2 - vydařený následovník

Společnost HTC stále pokračuje v inovacích svých zařízení a proto po úspěšné inovaci Diamonda do podoby Diamonda 2 zde máme další dvojku, tentokrát na přístroji Touch Pro. Nová verze slibuje lepší vybavení jak po hardwarové, tak po softwarové stránce a samozřejmě také hardwarovou QWERTY klávesnici. Vyplatí se nemalá investice do nové verze?


HTC Touch Diamond2 - diamant na druhou

Úspěšný a oblíbený Touch Diamond z dílen společnosti HTC pomalu ale jistě na trhu střídá jeho mladší a po mnoha stránkách vylepšený nástupce. Stojí provedené změny opravdu za to, abychom svůj starý přístroj odložili na poličku a vyměnili jej za Touch Diamond2? To se dočtete v naší recenzi jednoho z hlavních favoritů stáje HTC.


HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně

Novinka z dílen společnosti HTC nese ve svém názvu jméno předchozího úspěšného produktu. Touch Cruise 2 totiž přímo vychází z dřívějšího modelu Touch Cruise a snaží se pouze o jeho inovaci a přizpůsobení dnešním nárokům uživatelů. Jestli rovnou kupovat nebo raději počkat na nové Touch Diamond 2 a nebo Pro 2 se dozvíte z naší recenze.


ASUS P835 - kovový elegán přichází

Nové PDA z dílen společnosti ASUS svými parametry přímo útočí na současného nekorunovaného krále, HTC Touch HD. Designem má naopak blíže k Samsungu SGH-i900 Omnia. K tomu mu pomáhá rychlý procesor, kvalitní displej, kovové provedení a celkové více než líbivý design. Kde se tady umístí?


CeBIT: Stánek společnosti MSI

Další fotoreportáž z veletrhu CeBIT, tentokrát věnující se stánku společnosti MSI a to základním deskám, grafickým kartám, All-in-One řešením, notebookům a netbookům.


CeBIT: Počítačové skříně

V dnešní fotoreportáži se podíváme na všechny možné druhy a typy skříní, které byly k vidění na letošním veletrhu CeBIT.


CeBIT: Stánek společnosti Enermax

V první ze série fotoreportáží z veletrhu CeBIT se detailně podíváme na stánek společnosti Enermax.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.