Články od autora Jiří Zahrádka

Úvaha: Povánoční výprodeje, podvody v přímém přenosu

Až vám dojde na mail leták o bomba slevách na veškerou elektroniku, nebo vám dá pěstí do oka křiklavý banner na nějakém serveru informujícím o tomtéž, zkuste před hektickým nákupem srovnat ceny. Za posledních několik dní se sice rozjel kopec fantastických totálních výprodejů, v drtivé většině jsou ale jen totálně na nic.


Předvánoční servis – přehled nejlepších sedmnáctek

Na notebooky nezbývá na PCTuningu příliš mnoho prostoru, takže si dneska uděláme rovnou velký souhrn předvánočního trhu s velkými notebooky. Kromě běžného výčtu dostupných modelů jsme si ty nejlepší také půjčili a otestovali. Který z nich je numero uno pro případnou koupi a čeho se držet při výběru?


Nový Goldmax Racer – nejvýkonnější herní notebook v Česku

Goldmax připravil pro český trh novou konfiguraci notebooku se současnou královnou mobilního výkonu – grafickou kartou AMD HD 6990M. Výkonnější jsou už jen CrossFire nebo SLI řešení. Vyzkoušeli jsme nejenom novou kartu, ale především displej, který nyní nabízí wide gamut a silné LED podsvícení.


Novinky u Goldmaxu – nejvýkonnější grafiky a špičkový displej

Goldmax obměnil pro následující měsíce konfigurace nabízených sestav. V batůžku si nyní můžete nosit nejvýkonnější mobilní grafiku současnosti.


Ultrabooky jsou v Česku. Podívejte se na první čtyři modely

Nová kategorie notebooků, kterou Intel srovnává třeba s příchodem Pentia II nebo uvedením Centrina, vstoupila oficiálně i na český trh.


Test pěti volantů – s nejdražším jsme zajeli nejlepší čas

Poslední test volantů jste mohli na stránkách PCTuningu číst přibližně před osmi roky. Takovou chybu musíme napravit! Vzali jsme pět nejpopulárnějších modelů podle statistik prodejů a vyzkoušeli, jaký nejlepší čas s nimi lze zajet na dobře známé trati. Výsledek? Šetřit se zde určitě nevyplatí, nejdražší model byl zároveň nejlepší.


Test Skype telefonů – ušetří tisíce za měsíc, ale ty chybičky...

Skype telefony jsou už poměrně známá věc. Nemusíte mít zapnutý počítač, a přece jste stále online. Otestovali jsme dva modely, jeden stolní drátový a druhý snadno přenosný bezdrátový. Překvapilo nás mnoho zádrhelů, se kterými jsme v době chytrých telefonů vůbec nepočítali. Pokud je výrobce vychytá, jednoznačně doporučujeme!


Notebook s kalibrací displeje a tabletem – mašina za 125 tisíc

Ohromná cena, unikátní vlastnosti, těžko použitelná praxe. Lenovo ThinkPad W701ds je jedním z nejzajímavějších notebooků na trhu, který ale spíše než odladěný pracovní nástroj připomíná dort pejska a kočičky. Podívejte se na druhý unikát tohoto týdne, tentokrát ze světa mobilních počítačů a profi pracovních stanic.


Asus ROG GX900 – pořádná herní myš už za 700 Kč?

Který hráč by neznal asusí herní řadu ROG. Celkem zavedená značka nabízí hráčům už několik let produkty s přidanou hodnotou. Kromě notebooků, desek a herních mašin v ní najdeme také myšky. Starší model GX800, který byl velmi slušně hodnocený, nahradil novější GX900. Jaký je? Moc slov a málo činů, naštěstí cena odpovídá realitě.


Lístky v soutěži s AVG rozdány, soutěžili i čtenáři bez zájmu

V květnu jsme vám nabídli lístky na koncert Monkey Business sponzorovaný společností AVG. Sehnat výherce ale nakonec nebylo nic jednoduchého.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.