Články od autora Václav Vlček

World of Tanks v1.0 s masivně vylepšenou grafikou a zvuky

Pro všechny fandy tanků přijde v březnu den s velkým D. World of Tanks se konečně přehoupne z betaverze do finální podoby, tedy vyjede veze 1.0. A to je co říci potom, co vývoj probíhal v podstatě 8 let v plném herním provozu. Je to už pěkných pár let, co jste mohli do tanku usednout poprvé. Od roku 2010, kdy tanky vyšly prvně v Rusku se ve hře změnilo v podstatě všechno. A v březnu půjde Wargaming ještě dále.


Novinky značky Evolveo představil Abacus u příležitosti 25. výročí založení

 Jihočeská společnost Abacus Electric oslavila 25 let své existence v pražském Tančícím domě, kde představila hned několik zajímavých novinek.


Společnost Abacus slaví 25. výročí uvedením novinek Evolveo

 Jihočeská společnost Abacus Electric oslavila 25 let své existence v pražském Tančícím domě, kde představila hned několik zajímavých novinek své značky Evolveo.


Dolph Lundgren uvedl na WG Festu švédské tanky do hry World of Tanks

Na WG Festu v Moskvě představila hvězda akčních filmů Dolph Lundgren novou linii švédských tanků ve hře World of Tanks.


VOYO V1 - nové procesory Intel Apollo Lake v počítači do dlaně

Počítač v miniaturní krabičce, která se ztratí za monitorem, ale výkonu na běžnou práci nabídne dost. Nové Apollo Lake by mělo proti minulé generaci nabídnout o poznání vyšší výkon.


Alfawise H96 Pro+ TV box s nejnovějším Androidem a 4K HDR výstupem

 Marshmallow už v základu, výkonný čipset s osmijádrem, akcelerací videa až do 4K s HDR a předinstalovaným KODI přehrávačem.


CHUWI Hi10 Pro - 2v1 tablet s volitelnou klávesnicí a USB-C

 IPS displej s velkým rozlišením, slušná výbava s Cherry Trail Atomem, 4 GB operační paměti a ještě nové USB-C.


Wargaming rozjel tank Mark IV. na Trafalgar square

Na počest stého výročí čekalo všechny tankové fanoušky velké překvapení na hlavním londýnském náměstí. Věrná maketa tanku dojela vlastními silami až k oblouku Admirality.


BeQuiet uvádí novou špičkovou midi-tower Dark Base 900 ve dvou variantách

 Masivní velká skříň jako za starých časů, kdy pořádná mašina měla pořádnou bednu. Se všemi moderními vychytávkami, odhlučněním a oboustrannou montáží základní desky. Dokonce zvládne i bezdrátově dobít mobilní telefon.


Chuwi Hi10 - dobře vybavený tablet s Cherry Trail

Nejnovější generace úsporných procesorů, Full HD obrazovka, 4 GB operační paměti a 64 GB pro data, k tomu Windows 10. A to vše za 186 dolarů!

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.