Články od autora Václav Vlček

World of Tanks přináší do hry punkrockové The Offspring

Třetí ročník Wargaming Festu, který se uplynulý víkend uskutečnil v běloruském Minsku, přinesl kromě živého vystoupení kapely The Offspring ještě jednou příjemné překvapení. Populární rockeři se totiž objevují I v garáži World of Tanks, kde mají další vystoupení.


Stadia - budoucnost streamování her podle Google

 Na konferenci GDC 2019 představil Google svoji vizi streamovaného hraní her a je opravdu na co se těšit.


Pagan Online – akční hack-n-slash RPG inspirované slovanskou mytologií

Nové ARPG vyvíjené srbskými Mad Head Games slibuje neotřelý přístup k žánru, kde dominují klasiky jako Diablo nebo PoE. Hru jsme si vyzkoušeli přímo u vývojářů a vypadá zajímavě.


OrCam MyEye 2 pomůže zrakově postiženým

 Malinká kamerka poslouží jako asistent, který přečte text, rozpozná tváře, řekne hodnotu bankovky nebo identifikuje produkt na základě čárového kódu.


Zúčastněte se herní vývojářské konference 4C

10 vstupenek zdarma! Přednášky od lidí, co stojí za tituly jako je Minecraft, League of Legends nebo World of Tanks. A spousty dalších, kteří mají jedno společné. Počítačové hry a jejich vývoj.


World of Warships připravuje ponorkový speciál na Halloween

 Stejně jako každý rok na apríla a Halloween přinese i letos Wargaming něco speciálního. Budete si moci poprvé vyzkoušet ponorky. A také hráče čekají zásadní změny u letadlových lodí.


ESET uvádí novou řadu bezpečnostních řešení pro enterprise segment

Novou řadu produktů a služeb pro zajištění komplexního řešení kybernetické ochrany firem včetně pokročilých funkcí proaktivní detekce hrozeb a účinné ochrany koncových zařízení dnes představila společnost ESET.


První srovnání výkonu RTX 2080 s GTX 1080 a zkušenosti s vyhlazováním DLSS

 Nvidia ukázala první orientační srovnání výkonu se starší generací a výběr her, které GeForce RTX zvládají ve 4K na 60 fps


Nejlepší nové hry pro PC: tyto tituly si nenechte ujít!

Před pár týdny to už vypadalo, že to nejlepší, co mělo v prvním pololetí vyjít, máme za sebou a na další herní pecky si počkáme na podzim. O to překvapivější je, že se vyrojila řada her, jež před vydáním jen málokdo zaregistroval, ale teď mají úspěch a derou se na přední příčky žebříčků prodejnosti. Které z herních novinek stojí za to?


World of Tanks v1.0 s masivně vylepšenou grafikou a zvuky

Pro všechny fandy tanků přijde v březnu den s velkým D. World of Tanks se konečně přehoupne z betaverze do finální podoby, tedy vyjede veze 1.0. A to je co říci potom, co vývoj probíhal v podstatě 8 let v plném herním provozu. Je to už pěkných pár let, co jste mohli do tanku usednout poprvé. Od roku 2010, kdy tanky vyšly prvně v Rusku se ve hře změnilo v podstatě všechno. A v březnu půjde Wargaming ještě dále.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.