Články od autora Jírů Marek

OpenGL Extension Viewer (GLView) 2.07

Užitečná utilitka, který dokáže zjistit jak dobře vaše grafická karta podporuje OpenGL API.


XPLite - zmenšete si Windows

XPLite je prográmek, který vám pomůže zeštíhlit instalaci vašich Windows XP.


Benchmark od AMD - AMD N-Bench 3.0

Nový benchmark procesorů a grafických karet, který vyvinula japonská pobočka společnosti AMD.


Novinka pro nForce - nVidia System Utility 1.0

Zajímavě vypadající utilita, kterou jistě ocení majitelé některých základních desek s čipsetem nVidia.


AAM: pane, je libo tichý nebo rychlý disk?

AAM (Automatic Acoustic Management) je technologie, díky které je možné regulovat hlučnost a z toho odvozený výkon pevných disků. Pokud chcete snížit hlučnost nebo naopak poněkud zvýšit výkon vašeho pevného disku (a nevadí vám trochu hlasitější projev), určitě si přečtěte tento článek.


Modifikace Radeonu 8500 na Radeon 9100!

Máte Radeon 8500 nebo 8500 LE? Chtěli by jste z něj vytvořit Radeon 9100? V tomto článku vám popíši jak to udělat a jaké výhody vám to (ne)přinese.


Ověřte si stabilitu vašeho CPU!

Pokud vás zaujal článek o testování stability RAM, zkuste si přečíst i jeho volné pokračování. Tentokrát na téma testování stability CPU...


Ověřte si stabilitu vaši RAM!

Máte přetaktované PC? Zvyšujete frekvenci FSB? Zvýšením frekvence FSB roste i frekvence pamětí RAM. Jste si jistí, že je vaše RAM i po přetaktování stále 100% stabilní? Pokud ne, čtěte dál!


Řešení obnovovacích frekvencí monitorů ve Windows XP/2000

Obnovovací frekvence monitoru ve Windows 2000/XP je starý známý problém. Již mnoho utilit se snažilo tento problém vyřešit, ale jednoduché a univerzální řešení přináší až program RefreshForce. Chtěl bych upozornit, že tento článek je pro začínající uživatele, těm pokročilejším nemusím asi tuto utilitu představovat.


PowerStrip - kouzelník s grafickou kartou

Nejste spokojeni s možnostmi, které vám nabízí ovladače vaší grafické karty a systém Windows? Pak si určitě přečtěte tohoto průvodce programem PowerStrip! Jedná se také o jednu z nejlepších přetaktovacích utilit grafických karet vůbec. Chcete přetaktovat Radeona 9700 PRo nebo SiS Xabre? Tak právě PowerStrip je ideálním nástrojem.

Předchozí
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.