Články od autora Vlček Ondřej

3x televize + 1x rádio: FlyTV Express X1 MST-STA2

Mít televizní tuner v počítači dnes není nic neobvyklého a jsou dokonce i tací, kteří "počítačový" způsob sledování televize (a filmů) upřednostňují. Dnes je jasné, že uvažovat má smysl jen nad tunery, které umí DVB-T, případně nad kombinovanými typy se schopností přijmu digitálního i analogového signálu. A co k tomu přidat satelitní DVB-S2 tuner a FM rádio? Že takové řešení neexistuje? Tak to asi neznáte FlyTV Express X1...


Zálohování DVD-Video, díl 1. - DVD Shrink

Článek pro začátečníky: Zálohovat si svá oblíbená DVD přestává být s příchodem DVD vypalovaček a nízkou cenou médií neřešitelný problém. Šetření každého volného bajtíku, studování křivek datových toků a zjišťování desítek parametrů zůstává "in" pouze pro přenos dat po internetu. Pro běžného uživatele přicházejí v úvahu jednodušší řešení typu "all-in-one". Mezi špičku v tomto patří už léta program DVD Shrink.


Test čteček paměťových karet

V dnešním článku se podíváme na zoubek několika čtečkám paměťových karet a pomůžeme vám tak s těžkým výběrem v této oblasti. Že není čtečka jako čtečka vám už prozradí samotná recenze, kde se tentokráte utká 7 výrobků o příčku nejvyšší.  Čtečka paměťových karet vám může velmi usnadnit a hlavně urychlit práci při manipulaci s daty na těchto kartách.


69x Firmware a BIOS update - 44. týden

Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: Benq (1x), Liteon (3×) a BIOSy pro základní desky: Albatron (1×), AOpen (4×), ASRock (7×), Asus (10×), DFI (1×), ECS (10×), EPoX (3×), Jetway (3×), Magic-Pro (6×), PCchips (5×), Shuttle (6×), Supermicro (5×), Tyan (4×).


55x Firmware a BIOS update - 43. týden

Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: AOpen (1×), Liteon (7×), MSI (1x), Sony (1×), Samsung (4x), Teac (1x) a BIOSy pro základní desky: AOpen (4×), ASRock (6×), Asus (9×), Chaintech (1×), EPoX (3×), Iwill (1×), Jetway (1×), MSI (2×), Shuttle (3×), Supermicro (7×), Tyan (3×).


107x Firmware a BIOS update - 42. týden

Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: AOpen (10×), Plextor (1x) a BIOSy pro základní desky: Abit (10×), AOpen (4×), ASRock (16×), Asus (22×), DFI (1×), ECS (10×), EPoX (6×), Gigabyte (6×), Iwill (3×), Magic-Pro (1×), Soltek (1×), Supermicro (15×), Tyan (1×).


116x Firmware a BIOS update - 40. a 41. týden

Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: AOpen (4×), Liteon (4×), MSI (1x), Sony (1×), Samsung (2×) a BIOSy pro základní desky: Abit (4×), Albatron (1×), AOpen (8×), ASRock (2×), Asus (5×), Biostar (6×), ECS (10×), EPoX (11×), Gigabyte (6×), Intel (18×), Jetway (6×), Magic-Pro (2×), MSI (7×), Shuttle (13×), Supermicro (2×), Tyan (3×).


Test paměťových karet: CF, SD, MMC, MS a xD

Paměťové karty jsou už delší dobu nedílnou součástí všech představitelných mobilních zařízení, což zahrnuje vše od mp3 přehrávačů až po mobilní telefony či digitální fotoaparáty. Vlastnosti samotné karty tedy do značné míry ovlivňují celkový chod přístroje a především jeho spolehlivost a rychlost. V dnešním testu se podíváme na rozsáhlou paletu karet a vybereme samozřejmě ty nejlepší.


66x Firmware a BIOS update - 39. týden

 Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: AOpen (1×), MSI (1x), Pioneer (5x), Samsung (2×) a BIOSy pro základní desky: Abit (3×), AOpen (1×), ASRock (2×), Asus (15×), Biostar (7×), DFI (4×), ECS (4×), EPoX (6×), Intel (1×), Iwill (1×), MSI (5×), PCchips (1×), Shuttle (1×), Supermicro (3×), Tyan (3×).


68x Firmware a BIOS update - 28. týden

Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: Pioneer (2x), Samsung (5×) a BIOSy pro základní desky: AOpen (2×), ASRock (7×), Asus (6×), Biostar (3×), Chaintech (1×), DFI (2×), ECS (3×), EPoX (2×), Gigabyte (3×), Intel (4×), Magic-Pro (1×), MSI (7×), PCchips (5×), Soltek (13×), Supermicro (1×), Tyan (1×).

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.