Články od autora Antonín Sikora

Cowon D2+ - Legenda mezi přehrávači se vrací?

Populární D2 od firmy Cowon zná asi každý, kdo se alespoň trochu orientuje v těch lepších kapesních přehrávačích. Před nějakou dobou ho na pultech obchodů nahradil novější model označený jako D2+, který starší model nahradil. Co přináší nového a jaké vylepšené funkce může plusko nabídnout se dočtete v dnešní recenzi.


Cowon iAudio O2 – Bílá perla pro náročné

iAudio O2 Pearl White je celý název novinky od společnosti Cowon. Ano, další univerzální PMP přehrávač, který ale ve svých útrobách skrývá 32 GB flash paměti namísto pevného disku. Dotykový displej o velikosti 4,3 palce zaručuje velkolepou podávanou při sledování videa a na vaši oblíbenou muziku je připraven snad ve všech směrech. Vyplatí se investovat do samostatného přehrávače?


Cowon S9 – Jednoduše neodolatelný

Chystáte se právě nakoupit pěkný kapesní přehrávač a nemůžete si z té ohromné nabídky vybrat? Toužíte po menším luxusu a nebojíte se sáhnout trochu více do peněženky? Cowon S9 vezmete do ruky a už jej nepustíte, vyvolává totiž závislot. Zapomeňte na uchrastěná plastová šidítka, za kvalitu se opravdu vyplatí připlatit. Připraveni?


Vybíráme mp3 přehrávač – Jak zvolit ten správný?

Trh kapesních mp3 přehrávačů můžeme přirovnat k trhu mobilních telefonů či notebooků. Tolik různých variací, druhů a výrobců, že se z toho můžete zbláznit. Chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým koupí nějakého pěkného kapesního přehrávače, ale nevíte si rady jaký vybrat? V dnešním článku se Vám pokusím volbu ulehčit.


EU3C CORE Gamer - Staré dobré NES hry do kapsy

Na první pohled levný MP3 přehrávač, ale ukrývá v sobě potenciální trhák. Emulátor starého herního systému Nintendo Entertainment System (NES), pro který dnes existují stovky pecek z dob osmibitů. Proč tedy neoprášit vzpomínky z dětství?


Creative ZEN X-Fi - Spousta muziky i bez drátů

Přehrávač ZEN z výrobních pásů firmy Creative zná asi každý. Je na trhu už nějakou tu dobu a tak jsme se dočkali evoluce v podobě varianty ZEN X-Fi. Nový design, papírově ještě lepší zvuk díky X-Fi a navíc podpora Wi-Fi připojení - novinek je víc než dost. Stojí opravdu za to?

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.