Články od autora Petr Petrovič

Tichý výkon ve 3D - proč ne?

V dnešním článku se podíváme na grafické karety z trošku jiného úhlu. Nebude nás až tolik zajímat, jak ohromující mají 3D výkon, ale prioritu bude mít tentokrát hluk a použitelnost v HTPC nebo obecně tichých počítačích. Podíváme se na tři úplně pasivní modely osazené jak čipy Nvidia tak i AMD/ATi a jeden s chlazením navrženým pro minimální hlučnost.


Internet po česku

Marně hledám na českém internetu nějaké zajímavé nové weby, které by přinesly nějaké hodnotné a neokoukané informace. Místo toho je tu záplava rychlokvašených a povětšinou okopírovaných portálů s jediným úkolem, protočit co nejvíc inzerce. Není to smutné?


3DMark Vantage - DirectX 10 pod tlakem

Nová verze populárního syntetického benchmarku je konečně tady a tentokrát pořádně otestuje dnes už staronové rozhraní DirectX 10. Bez Windows Vista si ho tedy ani nespustíte. Jeho vývoj stál přes 5 miliónů dolarů a čekali jsme na něj pěkně dlouho! Budou stát nové vizuální orgie za to? O tom, co všechno v novém 3D benchmarku najdete a kolik bodů v něm dostane který akcelerátor, si přečtěte v našem rozboru.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.