Články od autora Eckstein, Šarman

Souhrnné ohlédnutí za letošní výstavou Cebit 2010

Veletrhy výpočetní techniky a elektroniky mají už dlouholetou tradici, ale v posledních letech to s nimi jde tak trošku z kopce. Tradiční český Invex už je ten tam, ale velké akce jako Cebit v Německu, CES v Americe nebo Computex na Tchaj-wanu probíhají pořád v plné parádě. Podívejte se s námi, jaké to bylo letos na Cebitu.


Závěrečné ohlédnutí za CEBITem 2009

Ačkoliv letošní veletrh v leckterých novinářích evokoval spíše negativní pocity, nedá se říci, že bychom z akce byli zklamaní. Byl menší, komornější a s menším počtem vystavovatelů, než tomu bylo minulý rok. Stále se tu však nacházela spousta zajímavých kousků. My vám nyní přinášíme poslední reportáž z akce, s níž letošní hannoverský veletrh uzavřeme.


Bleskovka: ozvěny CeBITu 2008 - notebooky

Se stále rostoucími počty prodaných notebooků a stále vyšší poptávkou po nich je samozřejmé, že notebooky si na veletrhu CeBIT 2008 již vybudovaly své stálé místo. Pojďme se tedy podívat trochu blíže na to, co si pro nás jednotlivý vystavovatelé připravili.


Bleskovka: Intel na veletrhu Cebit 2008

V sérii zpráv z veletrhu Cebit 2008 se nyní podrobněji podíváme na společnost Intel a její připravované novinky, které zahrnují především nové mobilní procesory Intel Atom a novou mobilní platformu Intel Centrino Atom. Redakce serveru PCtuning měla možnost slyšet veškerá vyjádření Intelu přímo od jejich německého zástupce Mika H. Cato.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.