Články od autora Miroslav Jindra

Upgrade pro starý počítač - věčné to dilema

Znáte to... staré PC už nereaguje tak dobře jak by mohlo, děti otravují s 3D nesmysly, a Vám je líto vyhodit v zásadě ještě dobře fungující mašinu, která stála jen před pár lety spoustu peněz. Skoro každého napadne, jestli by se staré PC nedalo ještě nějak využít. Co má a co nemá smysl ještě upgradovat, je opravdu dobrá otázka.


Nexus Edge – pořádná bedna pro nadupaný počítač

Značka Nexus si v České republice vybudovala reputaci zejména díky kvalitním a nepříliš drahým ventilátorům. Portfolio produktů Nexusu je však samozřejmě širší a zahrnuje kromě již zmíněných ventilátorů také chladiče, zdroje, různé doplňky a také počítačové skříně . Dnes se podíváme pod plechy vlajkové lodi - skříně Nexus Edge.


Chieftec BG-02B-B-SL aneb klasiku ničím nenahradíš

Dnes mám na "pitevním stole" další kus z těžkotonážní rodinky Chiefteců. Na první pohled mě zaujal jeho zcela klasický design, takže jsem neváhal a přináším jeho recenzi. Po příchodu middletowerů miditowery skoro vymřely, aniž by k tomu byl nějaký racionální důvod. Dnes má drtivá většina počítačů jednu multi-mechaniku a miditower je tak bohatě postačující velikost.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.