Články od autora PR článek

První virtuální průmyslová výstava u nás

Dnešní doba nepřeje osobnímu kontaktu. Využijte proto příležitost a podívejte se, jak může vypadat takový virtuální veletrh. První, který jsme u nás dosud zaznamenali.


Vánoční tipy na dárky pro celou rodinu

Ne vždy je jednoduché vybrat vhodné vánoční dárky. Nemusíte ale věšet hlavu, protože my vám s výběrem pomůžeme. Nabídneme vám technologické vychytávky, kterými zajisté uděláte každému z rodiny upřímnou radost.


Jak vybrat správné SSD pro firemní využití

Rychlé SSD nejsou zajímavé jen pro hráče a náročné koncové uživatele, skokem se šíří i do firemních serverů a datových center. Enteprise SSD jsou třída sama pro sebe, v notebooku si je neužijete. Při jejich výběru je potřeba sledovat víc, než jen cenu a kapacitu. Klíčový je výkon, životnost a odolnost.


Týdenní výprodej:Windows 10 Pro méně než za 8.14 EUR a Microsoft Office 2016 za 21.77 EUR!

Jedinečná akce od společnosti Keysoff Back to School, která vám umožní získat jedinečný software za velmi nízké ceny! Užijte si neuvěřitelnou 62% slevu na software Microsoft Office a 44% na operační systém Microsoft Windows 10.


Konec spekulacím: zařízení od Samsungu odebírají všechny sběrné dvory v Česku a nikdy tomu nemělo být jinak

Vysloužilé televizory a monitory značky Samsung můžete nadále vozit tam, kam jste byli zvyklí. Jejich ekologickou likvidaci zajistí společnost REMA Systém.


Otevírá se největší půjčovna virtuální reality v České republice

Jeden z největších portálů na zážitky Adrop.cz uvádí na trh novinku - virtuální realitu až domů. Ve spolupráci s technologickými společnostmi Vrgineers a Quanti umožňuje zažít virtuální realitu všem domácnostem v České i Slovenské republice. Zážitkový balíček VR pro tebe si zájemci mohou zapůjčit na webu Adrop již na jeden den.


Moderní notebooky pro moderní život

 Lehkost, výkon, dlouhá výdrž baterie, to je jen několik z mnoha benefitů moderních notebooků na současném trhu. Co všechno umí, a jak vám ušetří práci i námahu?


Windows 10 Professional za $14 a další výhodné nabídky na Ucdkeys

 Microsoft již oficiálně nepodporuje operační systém Windows 7. Není proto vhodné přejít na nejnovější systém Windows 10? 


Servis a výkup elektroniky v Praze

 Vítejte na místě, kde má technika, a elektro především, zelenou. Jedná se o místo, kde se najde elektronika, kterou už ostatní nepotřebují, ale vy byste třeba mohli ještě dokonale využít.


Windows 10 Pro za 12 € a Office 2016 za 28 € GVGMALL Jarní výprodej

Standardní licence k operačnímu systému Windows 10 Professional, či kancelářskému balíčku Microsoft Office 2016 a Office 2019 není zrovna dvakrát levná, nicméně  na webové stránce GVGMALL.com máte možnost zakoupit si OEM licenční klíče k těmto nástrojům za podstatně nižší ceny.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.