Články od autora PR článek

Doosan rozvíjí Smart Solutions – Powered by Innovation

V rámci tématu „Powered by Innovation“ oznámila společnost Doosan Infracore Europe řadu nových vývojových řešení, která přispívají do současného portfolia Smart Solutions pro stavby, lomy a těžbu a nastiňují, s čím společnost přijde v budoucnu.


CIO Agenda 2019: Co musí udělat šéfové IT, aby jejich hra neskončila

(Praha, 24. 9. 2019) Jak zvládnout nástrahy digitalizace? Tomu se bude 30. 10. 2019 věnovat konference CIO Agenda. Pravidelné výroční setkání manažerů zodpovědných za rozvoj a bezkolizní provoz informačních systémů firem a institucí se koná v pražském KC City. Pořadatelé z Blue Events právě zveřejnili detailní program plný vystoupení klíčových osobností české IT scény.


Nejlepší ultrabooky na cesty

 Hledáte pracovní notebook, který si můžete vzít třeba do vlaku? Na to jsou ideální lehké, ale výkonné notebooky – ultrabooky.


Jak na čištění notebooku?

Je váš notebook hlučný a zpomaluje se? Pak je pravděpodobné, že má zanesené ventilátory, které je třeba vyčistit. Jak na to?


Přehled video konektorů

Stejně jako celý obor informačních technologií, i video konektory se neustále vyvíjejí. Vyznáte se v těch dnešních?


VSHosting shání desítky nadšenců pro svůj mezinárodní růst

Dokážeš se nadchnout pro smysluplné projekty, které mají celosvětový dopad? Pak ses dostal na to správné místo. 


Alza.cz umožní platit pomocí QR kódů

  Na Alza.cz nyní můžete platit i pomocí QR kódu, po dokončení objednávky tak zákazník obdrží vygenerovaný QR kód do emailu.


Láska prochází žaludkem

 Je velmi dobře známo, že láska prochází žaludkem. A proto pro Vás Allegria - Firma na zážitky připravila stovku nejlepších gurmánských zážitků ideálních jako svatební dar.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.