Články od autora Jan Troška

Report – největší trháky z herní výstavy E3

Na začátku měsíce se v Los Angeles konal již osmnáctý ročník největší výstavy věnované hrám – Electronic Entertainment Expo. V průběhu tří dnů měli návštěvníci možnost shlédnout většinu novinek, které se chystají v nejbližší době na PC i konzole. Ukážeme si výběr těch nejzajímavějších her, novinek a trendů, které byly na kalifornské E3 k vidění.


Nejzajímavější hry za první čtvrtletí letošního roku

Začátky roku jsou pro každého hráče krušné, protože už většinou odehrál všechny vánoční hity a teď se musí prokousat novoročním suchem. Letos to naštěstí nebyla taková hrůza, během prvních tří měsíců vyšla slušná řádka použitelných kousků – ať už na PC, konzole nebo handheldy. Tady je výběr těch nejzajímavějších.


Přehled držáků monitorů – aby vás nebolelo za krkem

Málokterý majitel plochého LCD monitoru si uvědomuje možnosti, které nabízí osm závitů pro uchycení VESA držáku na odvrácené straně displeje. Díky nim lze totiž i z obyčejného displeje se stojanem bez možnosti jakékoliv manipulace nastavit monitor do ideální ergonomické polohy. Potřebujete k tomu jen správný držák s ramenem.


Výběr těch nejlepších her za rok 2011

Vánoce jsou určitě svátky klidu, míru a rodinné pohody... na druhou stranu, proč se při tom kousat nudou ;-) Prošli jsme tituly vydané v tomto pomalu už končícím roce, odházeli odpad a sestavili žebříček toho nej nej, co stojí za váš čas. V následujících sedmi kapitolách vám ukážeme celkem 36 her, mezi kterými si určitě vyberete!


Nedoceněná královna manažerských mobilů – Nokia E7 s Annou

Nepatří mezi supermobily, přesto má co nabídnout. Nokia E7 je důstojným nástupcem legendárních komunikátorů. Nabízí kvalitní displej, skvělou výbavu a hlavně hardwarovou klávesnici. To vše ukrývá v dokonale zpracovaném těle. Jedinou vadou na kráse býval použitý operační systém Symbian, který ale nedávno přišel s novou záplatou Anna.


Gigabyte tech Tour : „Skutečná grafika, opravdové hraní“

Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co., Ltd, přední výrobce základních desek, grafických karet a dalšího hardware, pořádal ve spolupráci se spol. NVIDIA sérii Tech Tour 2011.


Fujitsu uvádí nový Lifebook P771 s volitelným projektorem místo mechaniky

 Praha, 20. června 2011 – Nejnovější řada notebooků Fujitsu LIFEBOOK určených pro manažery přichází s novými funkcemi, které zvyšují uživatelský komfort a vedou k vyšší produktivitě práce. Fujitsu se u nových modelů notebooků LIFEBOOK zaměřilo na detaily, které uživatelům usnadňují práci, šetří energii a chrání i samotný notebook. 


Goldmax Laptops uvádí novinku s procesorem Intel Sandy Bridge

Goldmax Laptops uvádí kompletní portfolio notebooků založených na platformě Intel “Sandy  Bridge” startující již od 22.995,-Kč/ 950 EUR bez DPH! 


Přečtěte si deset nejlepších českých sci-fi povídek

Porota pod vedením Ondřeje Neffa vyhlásila výsledky soutěže AI 2051 o nejlepší sci-fi povídku.


Evolve Phantom je první telefon na světě, který plave na hladině

Portfolio odolných telefonů Evolve dále roste. Po průkopnickém Survivoru a bezkonkurenčním Predatoru nyní přichází překvapivý Phantom, první plovoucí odolný mobil na světě, ideální společník do přírody nebo na cesty při zachování příznivé ceny.

Následující
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.