Články od autora Tesner Filip

Skener Plustek OpticBook 3600 - knižní specialista?

Společnost Plustek uvedením svých posledních produktů slibovala invenci v pohledu na skenování dokumentů. Její zboží patří k cenově zajímavému segmentu trhu, který zaujímá velké procento zákazníků. Jde většinou o zařízení konkurující hlavně nápadem a celkovým provedením. Dnes testovaný skener OpticBook je, jak již sám název napovídá, určen ke snímání knih. Měl by tedy nabídnout něco, čím se od běžných stolních skenerů liší. Zdali tomu tak opravdu je a má-li smysl se nad takto zaměřeným zařízením pozastavit se dočtete v naší recenzi.


Samsung DVD-HD870 - DVD s DiVx, HDMI a škálováním obrazu

Po delší době se opět podíváme na jeden z novějších modelů stolních DVD přehrávačů. Společnost Samsung na začátku léta kompletně obnovila své video-zábavní portfolio a nabídla tak několik zajímavých kousků za velmi příznivé ceny. S rostoucím zájmem o digitální video a s tím souvisejícím poklesem výrobních nákladů se společnostem daří na trh dostávat přehrávače s čím dál tím větší výbavou a neměnnou (tedy přijatelnou) cenou. Co tedy dnes představovaný přehrávač nabízí? Obstojí v tvrdé konkurenci např. asijských neznačkových výrobců?


CyberHome CH-DVD 635S - zvládnu téměř vše

Trh multiformátových DVD přehrávačů v posledních letech zaznamenává velký rozkvět. Bohužel se jich na pultech obchodů objevuje takové množství, že běžný uživatel jen stěží pozná, zda se koupě onoho konkrétního přístroje opravdu vyplatí. Navíc se někdy přehrávače, s "papírově" prakticky stejnými parametry, cenově výrazně liší, a tak se výběr právě toho pravého přístroje stává doslova noční můrou. Dnes se podíváme na nejvyšší model z řady DVD přehrávačů německé společnosti CyberHome Europe AG.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.