Hlavní stránka Hardware Základní desky Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell
Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell
autor: Redakce PCT , publikováno 14.6.2013
Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell

Tři snadné otázky, tři kvalitní desky pro nové procesory Intel Haswell. Od tohoto okamžiku můžete začít hlasovat v další letní soutěži, kterou jsme pro vás přichystali ve spolupráci s Alzou a Gigabytem. Otázky jsou (ostatně jako vždy) maximálně jednoduché, jedna je dokonce spíše anketní a jen sonduje váš vkus. Pojďme soutěžit!


 

Gigabyte si pro vás chtěl původně přichystat záludné zadání, nakonec se nám ale podařilo vybojovat tři jednoduchoučké otázky, které zvládne zodpovědět i prostá dívka netknutá moderními technologiemi. Doufáme proto ve 100% úspěšnost při odpovídání! O co soutěžíme?

1. místo – Gigabyte Z87X-OC

Tato krásně zbarvená deska s paticí LGA 1150 je zaměřena především na overclockery. Nechybí podpora přetaktování RAM, funkce OC Ignition ani standard Ultra Durable 5. Více se dozvíte na stránkách Alzy [ZDE]

 

Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell

2. místo – Gigabyte G1.Sniper M5

Pokud stavíte výkonný herní počítač, je pro vás určena tato deska ze série Sniper. Podpora více grafik a zvuk Sound Core3D uspokojí i náročnější uživatele – více si můžete přečíst na stránkách Alzy [ZDE].

Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell

3. místo – Gigabyte Z87X-UD3H

Třetí model patří k dobrému standardu v kvalitě Gigabyte. Chybět vám nebude žádná důležitá technologie čipové sady Z87 ani precizní zpracování. Více informací naleznete [ZDE].

Soutěžíme s Gigabytem o tři desky pro Haswell

Haswellu jsme se na stránkách PCTuningu věnovali hned v několika článcích a novinkách. Veškeré podstatné informace se dozvíte ve dvou recenzích – první byla o nejvýkonnějším desktopovém procesoru se čtyřmi jádry, druhá a mobilním čtyřjádru  v notebooku. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
22 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.