Hlavní stránka Hardware Základní desky MSI X58 Eclipse - Výbava především
MSI X58 Eclipse - Výbava především
autor: Z. Obermaier , publikováno 4.11.2008
MSI X58 Eclipse - Výbava především

První představenou základní deskou platformy Core i7 bude produkt MSI. Jedná se o desku doslova napěchovanou funkcemi, možnostmi a exklusivními featurami. Také layout je velmi podařený, a celkově se tedy jedná o jednu z nejzajímavějších voleb pro nové procesory rodiny Nehalem.


MSI X58 Eclipse - Výbava především

MSI X58 Eclipse - Výbava především

- Asus Rampage II Extreme a další desky -

Včera jste si mohli přečíst kompletní recenzi nové platformy Intel Nehalem s procesory Core i7. O výkonu a možnostech, bohužel i negativech, bychom tedy měli mít jasno. Pokud jste rozhodnuti, si novinku pořídit (ať nyní nebo později) bude se vám jistě hodit náš průvodce základními deskami s čipsetem X58 Express.

K dispozici jsme, jako jediní v České republice, měli kompletní portfolio produktů. To byla výhoda hlavně pro čtenáře, protože jim můžeme všechny tyto desky představit a ukázat. Během tohoto týdne to tedy učiníme. Každý den vám představím jednu základní desku, a v pátek se podíváme na poslední z nich s kompletním hodnocením všech předešlých. V následujících dnech se desky tedy pouze představí pomocí fotografií a popisu. V posledním článku je porovnáme v přetaktování a výkonové stránce. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
137 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 58.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.