Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC
Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC
autor: Bronislav Kujál , publikováno 4.2.2007
Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC

V dnešním článku si podrobně popíšeme další skříň určenou pro HTPC. Znovu jsme vybírali z široké nabídky produktů společnosti Silverstone. Tentokrát se náš výběr soustředil na luxusnější model z vyšší cenové nabídky, který disponuje dálkovým ovladačem a VFD displejem s programem iMON.


Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC

Dle mého názoru bude převážná většina zájemců o stavbu HTPC v první řadě vybírat skříň podle jejího vzhledu. I když se mnou nemusí všichni souhlasit, ne každý ke své drahé elektronice od renomovaných značek bude mít chuť postavit nějakou nevzhlednou skříň. Navíc, jak nejlépe zamaskovat, že skříň obsahuje PC, než multifunkčním displejem a vzhledem skříně připomínající design receiveru třeba od Yamahy. Tyto podmínky jistě splňuje v nabídce Silverstone delší dobu model LC16M.  

Balení

Počítačová skříň je balená v překvapivě kompaktní černé krabici. Jako je již dobrým zvykem, potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně, tak i veškeré technické údaje. Potisk krabice prozrazuje mimo rozměrů a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma barevnými provedeními.

LC16M si tedy můžete pořídit v stříbrné barvě a v černém provedení. Obě barevné varianty mají shodné vlastnosti a kromě rozdílného barevného provedení se ničím neliší. Skříň je vyrobená z klasického 0,8mm ocelového plechu a pouze čelo je provedené z hliníku. Pro upřesnění je v nabídce Silverstone ještě model s označením  LC16MR, který navíc nabízí čtečku karet. 

Silverstone LC16M: plná výbava pro HTPC

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a uložená v polystyrénu. Proto balení snese i mírně nešetrné zacházení při dopravě. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
203 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 96.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.