Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče 3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje
3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje
autor: Marek Novotný , publikováno 8.3.2006
Seznam kapitol
1. 3Rsystem: Dva kousky z jedné stáje
2. R202 Li
3. R105SH
4. Zkušenosti a závěr
3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje

V dnešním článku se podíváme na dva zástupce z dílen 3R System, což je dnes již poměrně známý výrobce počítačových skříní pro levnější systémy. Do testu se sešly společně skříně, které se podstatně liší jak svou cenou tak i svým designem. Jestli bude v tomto případě platit, že za málo peněz dostanete hodně muziky se už dočtete v samotném testu.


Nestává se často, že bychom měli v testu dvě různé PC skříně. Tyto jsou však od stejného výrobce a tak by bylo asi zbytečné psát dvě recenze. Pojďme se tedy podívat, jak tyto skříně vypadají, co nám nabídnou, jaké jsou jejich vlastnosti a celkové zpracování.

3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje

Tato korejská firma vynikla v roce 2000 a na svém kontě má již něco kolem dvaceti PC skříní. Dále se zabývá výrobou vodního chlazení CPU a VGA (řada POSEIDON), a v neposlední řadě výrobou PC zdrojů. Dnes se budeme zabývat tou první skupinou. Jako zástupce zde máme typy R105SH a R202 Li.

Balení

Počítačové skříně jsou baleny do kartónových krabic, které nesou označení patřičného typu, jeho technické údaje a poznámku, jestli jsou se zdrojem nebo bez. Uvnitř najdete skříň vloženou do igelitového pytle a upevněnou polystyrenem.

3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje
3R System: Dvě počítačové skříně z jedné stáje

Myslím, že to takto řeší většina výrobců, ne-li všichni. Ani se není čemu divit. Ještě se mi nestalo, že bych rozbalil novou skříň, která by nesla viditelná poškození. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
137 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 60.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.