Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact
Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact
autor: Redakce PCT , publikováno 4.11.2020
Seznam kapitol
1. Soutěžte o tři skříně Fractal Design
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže
Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Švédské designérské mágy, kteří se specializují hlavně na počítačové skříně, vodníky a zdroje, asi zná většina našich čtenářů. Připravili jsme proto soutěž hned o tři nejnovější modely Define 7 Compact Black Light TG. Stačí odpovědět na pár otázek a s trochou štěstí máte šanci jednu z novinek vyhrát.


Společnost Fractal Design je významným designérem a výrobcem prémiových počítačových komponent. V nabídce najdete široké portfolio počítačových skříní a ventilátorů, napájecích zdrojů s vysokou účinností a AIO vodního chlazení s ARGB podsvícením i bez. Opravdoví fandové si Fractal skříně rádi individuálně přizpůsobují do zajímavých modů.

Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Do soutěže firma Fractal Design věnovala tři počítačové skříně Define 7 Compact Black Light TG. Na vás už je, abyste správně odpověděli na soutěžní otázky, a pak už bude záležet jen na tom, jestli budete mít při slosování štěstí. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle na pondělí 22. na 23. listopadu 2020.

Řada Define 7 je již sedmou generací oblíbené série Define a model Define 7 Compact přináší klíčové vlastnosti této řady v praktickém, kompaktním šasi. Na svou velikost je velmi modulární a lehce se přizpůsobí vašim požadavkům. Čistý elegantní vzhled dodává přední panel z kartáčovaného  hliníku, který zároveň disponuje pěti USB porty včetně USB 3.1 Gen 2 type-C pro rychlé nabíjení i přenosy až do 10 Gbps. Vyměnitelný horní panel umožňuje využití skříně pro různé konfigurace vnitřních komponent (pevný panel/panel s filtrem).

Do skříně můžete namontovat až 7 ventilátorů o rozměru 120mm nebo 4 o rozměru 140mm. Balení obsahuje po jednom větráky 120 mm a 140 mm Dynamic X2.

Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Podporuje základní desky formátu mini-ITX, mATX a ATX a poskytuje dostatek prostoru pro výkonnou grafickou kartu i vodní chlazení. Uvnitř skříně se nachází 2x 3,5“ pozice pro HDD/SSD a 2-4x 2,5“ pozice pro SSD. Skříň je vybavena účinným tlumením hlučnosti a bočnicí z tvrzeného skla.

Skříně Define 7 Compact jsou dostupné v několika provedeních. Vybrat si můžete z následující nabídky:

Soutěžte s námi o tři skříně Fractal Design  Define 7 Compact

Soutěžní otázky najdete na následující straně. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.