Hlavní stránka Hardware Sítě a Internet Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače
Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače
autor: Redakce PCT , publikováno 8.12.2014
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače

Ve spolupráci se společností TP-LINK jsme pro vás připravili bezdrátové dárečky pod vánoční stromeček. A co musíte udělat, abyste je dostali? Stačí se zúčastnit naší čtenářské soutěže, zodpovedět dvě jednoduché otázky a pak už jen mít trochu štěstí a můžete vyhrát jeden ze šesti nejnovějších modemů a směrovačů TP-LINK.


Bezdrátový dáreček pod vánoční stromeček: vyhrajte v soutěži nejnovější modemy a směrovače TP-LINK

Ve spolupráci se společností TP-LINK jsme pro vás připravili soutěž o modemy a směrovače TP-LINK.

Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače

Uvažujete o upgradu domácí bezdrátové sítě? Potřebujete internet na chalupu nebo na cesty? Až do 21. 12. 2014 máte možnost v naší vánoční soutěži se společností TP-LINK vyhrát  Wi-Fi směrovač nové generace nebo kapesní 3G modem s Wi-Fi přístupovým bodem, obojí v hodnotě okolo 2500 Kč. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a můžete mít vyřešený jeden z dárků pod stromeček.

O co přesně se ve vánoční soutěži se společností TP-LINK hraje? Pokud správně odpovíte na všechny soutěžní otázky, můžete získat jeden ze tří Wi-Fi směrovačů TP-LINK Archer C5 nebo jeden ze tří cestovních 3G modemů TP-LINK M5360.

TP-LINK Archer C5

Wi-Fi směrovač TP-LINK Archer C5 patří do nejnovější řady bezdrátových zařízení podporujících nový standard Wi-Fi  802.11ac. Díky němu dokáže přenášet data současně ve dvou pásmech s celkovou teoretickou propustností až 1,2 GBit/s, kdy jednoduché úlohy mohou probíhat v pásmu 2,4 GHz, zatímco méně vytížené pásmo 5 GHz je využíváno pro činnosti náročné na přenosovou kapacitu. Vedle dostatečné kapacity pro streamování multimédií v HD kvalitě a hraní online her nabízí i stabilní pokrytí s dostatečným dosahem, čtyři gi gabitové porty, sdílení tiskárny a datového úložiště a možnost vytvoření oddělené bezpečné sítě pro hosty.

Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovačeVánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovačeVánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovačeVánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače

TP-LINK M5360

Multifunkční zařízení TP-LINK M5360 zastane funkci modemu pro mobilní sítě 3G, přístupového bodu Wi-Fi, přenosného napájecího zdroje a také přenosného úložiště dat. Stačí pouze vložit SIM kartu s datovým tarifem a aktivovat Wi-Fi, díky čemuž získáte bezdrátový přístupový bod až pro deset uživatelů najednou, kteří mohou sdílet 3G připojení k internetu. Vestavěná vysokokapacitní baterie vystačí na celý den provozu a poslouží i k dobíjení mobilních telefonů či tabletů. Pokud do modemu navíc vložíte paměťovou kartu typu micro SD (s kapacitou až 32 GB), můžete jej využít také jako přenosné úložiště dat. A díky kompaktnímu provedení zabere jen minimum místa v kufru nebo batohu.

Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače

Vánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovačeVánoční dárek od TP-LINK: soutěž o nové modemy a směrovače 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
12 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.