Hlavní stránka Hardware Procesory, paměti Trojice paměťových kitů G-Skill DDR2
Trojice paměťových kitů G-Skill DDR2
autor: Z. Obermaier , publikováno 13.3.2007

Už delší dobu se na našich stránkách neobjevil test paměťových modulů. Společnost G-Skill nám poskytla hned tři sety pamětí které stojí za pozornost. Nejsou zajímavé jen svými specifikacemi ale hlavně cenou, která je velmi příznivá. Jak se paměti osvědčily v testech uvidíte v dnešním článku.


 

Trojice paměťových kitů G-Skill DDR2

 

Tchajwanská společnost G-Skill se na našem trhu velice úspěšně zabydlela a získala si celkem slušnou zákaznickou základnu. My jsme na našich stránkách již mnohé modely z portfolia tohoto výrobce testovali a dá se říci, že vždy šlo o velice zajímavé produkty. Situace v tomto odvětví je ale jistě těžká, protože výrobců pamětí je veliká spousta a pokud chcete uspět musíte nabídnout vždy "něco navíc" než konkurence.

G-Skill se pokouší jít jinou cestou než nesmyslně zvedat pracovní frekvence modulů a tím být neustále na pomyslném vrcholu se svou produkcí, i když se takové moduly většinou vůbec nedají koupit. Tento výrobce útočí na přízeň kupujících širokou nabídkou modulů, ve které si vybere skutečně každý. Pokud chcete opravdu velice výkonné a rychlé paměti tak je bez problému seženete hned vedle velice laciných ale přesto konkurenceschopných modelů. Mezi další výhody patří opravdu kvalitní záruční servis a skutečně téměř osobní přístup k zákazníkovi. Velmi potěšující je i okamžitá dostupnost jakéhokoliv typu pamětí v obchodech a vyrovnanou kvalitu různých sérií stejného modelu. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
192 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 93.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.