Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč
Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč
autor: Martin Polický , publikováno 15.6.2015
Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Dnešní moderní doba prospívá moderním technologiím. Máme chytré mobily, chytré televize, chytré ledničky, chytré pračky, a dokonce i chytrou nositelnou elektroniku. Právě chytrá nositelná zařízení, označovaná jako wearables, jsou stále populárnější. Vyzkoušeli jsme, co vám nabídne šestice chytrých náramků.


Jak se zorientovat v čím dál tím větší nabídce výrobců a vybrat ten správný doplněk, který využijete na sto procent místo vyhazování peněz z okna za něco, co vám nebude vyhovovat? Rozhodli jsme se otestovat celou řadu moderní chytré techniky, kterou můžete mít každý den doslova na sobě. Na rozjezd jsme otestovali a srovnali mezi sebou čtyři chytré náramky a dva chytré přívěšky, které aktuálně pořídíte v českých obchodech do 1.600 Kč, což není skutečně mnoho, a tudíž jsou cenově dostupné širokému okruhu zákazníků. Náramky nám zapůjčil jeden z největších internetových obchodů Alza.cz.

Razer Nabu X – představení

Americká firma Razer není na trhu elektrotechniky žádným nováčkem. Tato firma ze San Diega v Kalifornii vyrábí již 17 let příslušenství pro hráče opatřené známým logem (většinou zeleným).

Balení a vzhled

Náramek Razer Nabu X Black se prodává v dobře vypadajícím průhledném plastovém boxu, ve kterém je vidět v celé své kráse. Pod náramkem je zelený papírový podstavec, který v sobě ukrývá nabíjecí USB kabel, uživatelskou příručku a jako bonus samolepku s logem firmy.

Náramky se vyrábí ve třech barvách – v černé, bílé a zelené. Námi testovaná byla první, černá varianta.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Razer Nabu X vypadá na první pohled moderně a velmi dobře. Když jej vezmeme do ruky, působí ještě lépe. Zpracování je na velmi vysoké úrovni, pásek je vroubkovaný a je vyroben ze silikonu, který je velmi příjemný na dotyk. Široký je 14 mm. Na jednom konci je pásek zakončen čtvercem z tvrzeného plastu s dvojicí zoubků, které dobře zapadají do ok na druhém konci pásku.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč

Ze začátku jsem měl obavy, zda se pásek nebude mít tendenci samovolně rozepínat. Naštěstí se v průběhu používání ukázalo, že vše drží víc než dobře. Do pásku se vkládá zelené tělo „chytré části“, které je opatřeno trojicí signalizačních led diod, které svítí modře, červeně a zeleně. Samotnou chytrou část není třeba při používání vyndávat, učiníte tak pouze ve chvíli, kdy si budete chtít vyměnit pásek za jiný. Na spodní části zeleného těla najdeme informace o výrobku, jeho sériové číslo (pomocí kterého můžete rozlišit pásky při párování s aplikací v telefonu či tabletu) a zdířku pro nabíjecí kabel.

Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč Velký srovnávací test chytrých náramků do 1 600 Kč


 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
32 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.