Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety Tablety za velmi rozumnou cenu – test tří kousků do 2500 Kč
Tablety za velmi rozumnou cenu – test tří kousků do 2500 Kč
autor: Ondřej Štěpánek , publikováno 25.12.2012
Tablety za velmi rozumnou cenu – test tří kousků do 2500 Kč

V anketě níže se vás ptáme, jak jste spokojení s dárky o letošních Vánocích. Pokud patříte ke skupině čtenářů, která odpovídá, že dostala hotovost na dárek dle svého gusta, máme pro vás tip, co si koupit. Otestovali jsme tři levné tablety Prestigio Multipad, PMP3170B, GoClever Tab75 a Point of View Mobii 7" Pro Tab 26.


V loňském roce byly hitem chytré telefony, letos to jsou tablety. Mnoho lidí ale nemá, v současné špatné ekonomické situaci, finance na pořízení dražšího stroje, proto řeší otázku, zda se vyplatí koupit i levný tablet. Doufám, že vám tato recenze v rozhodování pomůže.

Tablety za velmi rozumnou cenu – test tří kousků do 2500 Kč

O účelnosti tabletu vůči notebooku či PC by se dalo dlouho polemizovat, ale o tom až jindy. Jsou dobrým pomocníkem, ale i nástrojem k zabití nudy. V dnešní recenzi se budu zabývat levnými produkty menších, respektive méně známých výrobců, kteří vsadili na posedlost lidí šetřením. Dostanete opravdu kvalitní a plnohodnotný tablet? A vyplatí se kupovat laciné zařízení tohoto druhu?

Tablety za velmi rozumnou cenu – test tří kousků do 2500 Kč

V této recenzi bohužel nepotěším ani fanoušky Applu ani sympatizanty Microsoftu, a to z prostého důvodu, protože tablety s iOS či Windows prostě nejsou levné. V recenzi chci představit tři levné tablety od méně známých výrobců. Bude se jednat o tablety s operačním systémem Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwitch. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
93 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 38.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.