Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně
HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně
autor: Zdeněk Šarman , publikováno 4.5.2009
HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně

Novinka z dílen společnosti HTC nese ve svém názvu jméno předchozího úspěšného produktu. Touch Cruise 2 totiž přímo vychází z dřívějšího modelu Touch Cruise a snaží se pouze o jeho inovaci a přizpůsobení dnešním nárokům uživatelů. Jestli rovnou kupovat nebo raději počkat na nové Touch Diamond 2 a nebo Pro 2 se dozvíte z naší recenze.


Než přistoupíme k samotné recenzi, je třeba ujasnit si některá fakta týkající se názvu. I když je Touch Cruise 2 (neboli HTC T4242, nebo také kódovým označením "Iolite") oficiálně na stránkách společnost HTC uváděn jako Touch Cruise, budu se pro účely rozlišení obou zařízení držet jména Touch Cruise 2.

HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně

Touch Cruise 2, novinka z dílen společnosti HTC, koncepčně vychází z modelu Touch Cruise, který si ve své době získal oblibu u mnoha uživatelů včetně mé maličkosti. Bohužel díky stáří se v mém případě z oblíbeného přístroje postupně stala pouze navigace do auta a testovací platforma pro různé programy a později s příchodem nového stroje už pouze těžítko na pracovním stole.

HTC Touch Cruise 2 - legenda opět na scéně

Proto jsem velice uvítal novinku v podobě Touch Cruise 2, která je podle výrobce přímo stvořená k nahrazení mého dřívějšího oblíbence. Nové zařízení má v sobě kombinovat inovovaný, ale od původního Touch Cruise ne příliš odlišný design, nový software v podobě oblíbeného rozhraní TouchFLO 3D a samozřejmě aktuální hardware, jehož výkon bude dnešním aplikacím plně dostačovat. A jak se to výrobci povedlo? 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
72 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 33.6Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.