Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety ASUS P835 - kovový elegán přichází
ASUS P835 - kovový elegán přichází
autor: Zdeněk Šarman , publikováno 17.3.2009
ASUS P835 - kovový elegán přichází

Nové PDA z dílen společnosti ASUS svými parametry přímo útočí na současného nekorunovaného krále, HTC Touch HD. Designem má naopak blíže k Samsungu SGH-i900 Omnia. K tomu mu pomáhá rychlý procesor, kvalitní displej, kovové provedení a celkové více než líbivý design. Kde se tady umístí?


Z dílen společnosti ASUS jsme už měli možnost shlédnout několik kapesních počítačů s označením Pxxx. Poslední PDA s označením P835, nebo také známé pod kódovým jménem Galaxy 7, se v sobě snaží skloubit nemodernější technologii s líbivým designem (ne nepodobným dříve testovanému Samsungu SGH-i900 Omnia), to vše postavené na operačním systému Windows mobile 6.1.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Předem musím upozornit, že k dispozici jsem měl neoficiálně dovezený, ale zato finální kus, který byl bohužel bez příslušenství. K testovanému PDA jsem měl pouze nabíječku, ale díky standardnímu miniUSB konektoru nebyl problém otestovat zařízení i s neoriginálními kousky příslušenství, které jsem měl v době testu zrovna při sobě.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Samozřejmě i společnost ASUS se snažila držet dnešního trendu a co nejvíce zjednodušit ovládání přístroje, zejména pak jeho ovládání prstem bez nutnosti vytahovat pro každou operaci stylus.  Výsledkem je uživatelské rozhraní Glide, které stojí nad operačním systémem a pomocí nějž lze hravě zvládnout základní operace se zařízením.

ASUS P835 - kovový elegán přichází

Nyní se ale již pojďme podívat na zařízení samotné, jeho parametry a ovládání. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
130 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 61Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.