Hlavní stránka Hardware Notebooky, telefony, tablety Co by ve vašem PDA nemělo chybět
Co by ve vašem PDA nemělo chybět
autor: Zdeněk Šarman , publikováno 5.8.2008
Co by ve vašem PDA nemělo chybět

Systém Windows Mobile přichází ve svém standardním nastavení s celou řadou programů, které pro běžnou práci s PDA postačí. Ne zřídka se ale stane, že program buď uživateli nevyhovuje, nebo po mu mnohé funkce chybí, nebo v nejhorším případě takový program neexistuje vůbec. Právě to je okamžik, kdy nastupuje software 3. stran, na jehož nabídku se v dnešním článku podíváme.


Na čem budeme testovat

Pro test jednotlivých programů jsme zvolili oblíbené PDA HTC Touch Cruise se systémem Windows Mobile 6, ale všechny programy uvedené v tomto článku by ale měly bez problémů fungovat i pod staršími Windows Mobile 5. U některých z programů výrobce uvádí i podporu pro Windows Mobile 2003.

Co by ve vašem PDA nemělo chybět

Jak budeme testovat

Jak již bylo řečeno výše, test programů bude probíhat na systému Windows Mobile 6. Co se týče výběru programů samotných, ten bude vycházet ze subjektivních zkušeností autora a bude obsahovat zejména programy, které sám při práci s PDA používá a nabídnuto bude i několik alternativ, které sklidily kladné ohlasy od uživatelů na internetu.

Samozřejmě uvítáme i vaše tipy na zajímavé a využitelné programy a to buď v diskuzi pod článkem, nebo přímo na e-mailové adrese autora, tedy zde. S vámi navrhnutými programy se můžete setkat v některém z dalších článku, které na toto téma pro vás připravíme. Je jasné, že co uživatel, to jiné oblíbené programy, proto chápejte, že článek nemůže obsáhnout všechny. Jeho účelem je spíše nabídnout pár alternativ ke stávajícím.

Co se týče odkazů na stránky výrobce, tak ty míří přímo k popsaným programům a z téhož místa je možno je rovněž stáhnout.

Nyní už ale k samotným programům, přesněji prvnímu tematickému celku jehož název zní "Správa kontaktů". 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
169 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 77.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.