Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty
Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty
autor: Jan Preclík , publikováno 13.8.2019
Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Proslulý výrobce přichází na trh s novinkou - levným herním headsetem s neodymovými měniči z mnohonásobně dražších modelů. Rozehrává tak s ostatními výrobci bitvu na poli levných herních sluchátek pro skromnější hráče. Zaskórují SteelSeries s tímto odvážným pokusem? Stojí Arctis 1 doopravdy za vaši pozornost? 


Steelseries je dánská firma, která byla založena již v roce 2001 pod názvem Soft Trading. Aktuální název firmy byl odvozen v roce 2007 z názvu produktové řady podložek pod myši Steelpad. O pět let později se nenápadná lokálně známá firma začala kromě herních podložek soustředit také na vývoj dalších herních produktů.

Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty

Co ale hlavně vedlo k její celosvětové expanzi a zápisu do podvědomí PC hráčů byl jednak sponzoring různých e-sportovních týmů a jednak spolupráce s velikými zvířaty na trhu počítačových her – Blizzard Entertainment, Electornic Arts či Valve Corporation.

Headsety Steelseries Arctis už mají tradici a vyrábějí se v nespočetném množství různých variant s cenovým rozpětím od patnácti stovek až po bezmála devět tisíc korun. Kromě klasických kabelových variant výrobce nabízí i dražší varianty s Bluetooth či verze s vlastní zvukovkou a konektorem USB.

V dnešním článku se mrkneme na horkou novinku, cenově sympatická sluchátka, která přišla na trh v polovině června tohoto roku. Přesto, že se jedná o vůbec nejlevnější sluchátka Steelseries, jsou vybavena měniči stejné kvality jako jejich dražší varianty, což napovídá, že může jít o velmi rozumnou investici.

Steelseries Arctis 1 – ideální headset na hraní i na cesty 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.