Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu
GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu
autor: Martin Polický , publikováno 20.2.2018
GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu

Palubní kamery, alias černé skříňky do aut, jsou velmi oblíbené. Není divu, na silnicích se může stát ledasco a i ten nejlepší řidič může mít smůlu. Když už k nějaké nehodě dojde, je dobré mít záznam – tedy v případě, že za ni nemůžete vy. Dnes se podíváme na jednu z levnějších čínských kamer s vysokým rozlišením a bohatými možnostmi nastavení.


Gearbest.com nám nabídl, zda bychom nechtěli zrecenzovat nějakou autokameru. Výběr nebyl snadný, nabídka DVR kamer je sice široká, ale my si jako základní parametry stanovili přítomnost GPS, čočku snímající prostor 170°, minimálně plné HD rozlišení, podporu 128 GB karet, displej a napájení přes piny v držáku.

Bohužel jsme museli z našich původních požadavků na kameru slevit. Ne, že by se takové kamery neprodávaly, ale před Vánoci, kdy jsme kameru vybírali, se nabídka velmi měnila a zboží bylo během pár dní vyprodané. Po několika týdnech domlouvání nakonec padla volba na 4K DVR kameru GS64H.

GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu

Malá vsuvka: Gearbest kameru nezaslal jako obvykle prostřednictvím DHL, ale přes Čínskou poštu. Zásilka dorazila kupodivu velmi rychle, za 25 dní od objednání. Nikdo neřešil reálnou hodnotu zásilky a balíček byl doručen bez doplatku DPH, což bylo oproti DHL, kdy je vždy třeba zařizovat podložení připojené dokumentace a doplatit vypočtené DPH, příjemné zjednodušení. Pokud tedy budete chtít ušetřit na DPH a risknete případnou ztrátu zásilky, můžete zkusit zboží objednat přes Čínskou poštu.

GS63H: „4K“ DVR kamera s vestavěnou GPS v testu 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
14 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 6.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.