Hlavní stránka Hardware Multimedia, zvuk, TV Andoer AN9000R: levná akční kamera s haldou příslušenství
Andoer AN9000R: levná akční kamera s haldou příslušenství
autor: Pavel Urbánek , publikováno 4.1.2018
Andoer AN9000R: levná akční kamera s haldou příslušenství

Jak si vede levná akční kamerka z Číny? U některého zboží platí, že laciné je dvakrát placené, u některého je kvalita úměrná ceně a u dalšího je naopak poměr cena/výkon lepší s klesající cenou. Do které z těchto dvou kategorií patří Andoer AN9000R se „4K zánamem“ a pořizovací cenou kolem tisícovky, se dnes můžete dočíst dále.


Kde jsou ty doby, kdy GoPro vládlo světu svými akčními kamerkami. Tehdy bylo totiž jednoduché pořizování. Prostě jste vytáhli ranec peněz a koupili nejnovější GoPro (rozuměj s nevyšším číslem případně označením Black) a měli jste jistotu, že za své peníze dostanete odpovídající kvalitu. Pokud jste nechtěli utratit onen ranec, koupili jste starší model nebo použitý kousek.

Doba se ale rychle změnila a čínský drak ukázal svoji sílu. Oblíbenost akčních kamerek přivedla na trh mnoho firem inspirujících se nejen úspěchem ale i samotným produktem GoPro. Najednou je tak k dispozici nepřeberné množství akčních kamer. A za zlomek ceny!

Andoer AN9000R: levná akční kamera s haldou příslušenství

Nejsou to však přímí konkurenti nejvyššího modelu GoPro nebo jiných velkých značek. Jsou to konkurenti právě těch loňských a předloňských modelů, případně bazarové koupě. Většinou slibují hromady příslušenství, integrované displeje, WiFi a v poslední době také dotykové ovládání. Jak je to ale s kvalitou?

Dnes máme před sebou zástupce extrémně levných kamerek do 1000 Kč. Je možné, že Andoer AN9000R je s takovou cenovkou vůbec použitelný? 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
27 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 11.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.