Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek
HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek
autor: Jan Preclík , publikováno 13.8.2020
HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek

Bolavé zápěstí vlivem špatného úchopu myši zná každý. U hráčů a herních myší to platí dvojnásob. Vertikální myši holt nejsou ideálním parťákem hráčů. Kingston proto zkonstruoval myšku, která si bere výhody z vertikálek při zachování obratnosti klasických myší. K tomu přihodil hromadu tlačítek a kvalitní PixArt senzor.


V dnešní době není vůbec jednoduché vybrat si z široké nabídky gamingových komponent. O myších toto platí minimálně dvojnásob. Seženeme myši vertikální i horizontální, pravoruké či univerzální nebo zaměřené na určité herní styly, nemluvě o různých úchopech.

Myška HyperX Pulsefire Raid je svým tvarem zaměřená vyloženě na většinovou populaci hráčů, kterým se podložka válí napravo od klávesnice. Ve spoustě jiných ohledů je však dokonale univerzální, vyniká zejména spoustou ovládácích prvků.

HyperX Pulsefire Raid – skvělá ergonomie a spousta tlačítek

Zpozornět by měli zejména ti, kteří mají oblibu v klasickém úchopu celou dlaní. Pulsefire totiž není žádný prcek, který se vám sotva vejde mezi dva prsty. Uspokojí tak hlavně borce s pořádnými dlaněmi, zvyknou si na ni však i menší ruce. Pojďme si ji společně rozbalit. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
11 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5.5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.