Hlavní stránka Hardware Klávesnice, myši, joy Corsair Scimitar RGB Elite: myší klaviatura pod palcem pro RPG!
Corsair Scimitar RGB Elite: myší klaviatura pod palcem pro RPG!
autor: Pavel Urbánek , publikováno 7.5.2020
Corsair Scimitar RGB Elite: myší klaviatura pod palcem pro RPG!

Každý pořádný hráč MMO potřebuje na myši nejmíň 15 tlačítek, bez toho nedá ani druhý level. Pokud se chcete dostat na nejvyšší úroveň, bez novinky od Corsairu se neobejdete. 12 bočních tlačítek, navíc polohovatelných. Váš palec tak může rejdit jako virtuóz na klavíru. A k tomu rozlišením senzoru 18000 DPI. Hraní s tímhle krasavcem přidá instantně 10 úrovní, zaručeně...


Úvod

Už je to nějaká doba, co jsem testoval MMO myš. Scimitar RGB Elite teda není jen MMO myší, ale i nástrojem pro pracanty a milovníky maximální efektivity. 17 programovatelných tlačítek to už je něco. Výrobce si za to ani nežádá tolik peněz, cena se pohybuje kolem 2300Kč.

Scimitar RGB Elite ale není ledajaká MMO myš, tato mění pozici tlačítek, která budete ovládat palcem pravé ruky. Ano, je to myš pouze pro praváky. A jak se polohují tlačítka? O tom dále. Nesmíme zapomenout, že ergonomie a kvantum tlačítek není vše, u myší, obzvláště pak těch herních je potřeba se podívat na senzor vlastnosti snímání. Dokáže zde Corsair zabodovat?

Corsair Scimitar RGB Elite: myší klaviatura pod palcem pro RPG!

Nyní v rychlosti k balení. Není to nic velkolepého, byl použit tvrdý papír a plastový výlisek. 6ádné kratony ani molitany, či jiné pěnové výztuhy. V příslušenství dostanete letáček a jeden imbus. K čemu imbus? K polohování tlačítek!

Corsair Scimitar RGB Elite: myší klaviatura pod palcem pro RPG!

Z obalu se dozvíte vesměs jen to, co už zaznělo, je zde zmínka o Omron spínačích, odolném kolečku a ohebném opleteném kabelu. Ano, kabel je opletený a na to, že je opletený je celkem tvárný, že by byl ale nějak extra poddajný, to se říct nedá. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 5Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.