Hlavní stránka Hardware Grafické karty Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?
Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?
autor: Redakce PCT , publikováno 7.8.2014
Seznam kapitol
1. Správné odpovědi
2. Vyhráli jste?
Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?

Pokud jste se účastnili soutěže s AMD a Asus o špičkovou základní desku pro plaftormu AM3 a výkonný Radeon R9 290X, určitě už netrpělivě čekáte na vyhlášení výherců. Na dvě triviální otázky odpovídaly bezmála čtyři tisíce čtenářů, netrefilo se jen pár lidí. Špatná zpráva pro většinu z vás, vyhrát mohou jen dva. Budete to vy?


Letní soutěž se společností AMD a ASUS o luxusní grafickou kartu s nejnovějšími hrami a o legendární základní desku

Ve spolupráci se společností AMD a ASUS jsme pro vás připravili soutěž o výkonnou grafickou kartu ASUS Radeon R9 290X OC DirectCU II a špičkovou základní desku ASUS Crosshair V Formula-Z.

Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?

 

Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?

 

V soutěži se sešly bezmála čtyři tisíce odpovědí, otázky byly jen dvě a docela jednoduché, takže není divu, že drtivá většina z vás odpovídala správně. Jak měly odpovědi vypadat?

Soutěž se společností AMD a Asus

1. Direct CU II (DC2) u grafických karet ASUS označuje

systém napájení, který využívá snížení napěťového rušení o 30 % a zlepšení energetické účinnosti o 15 %, zvětšení rozsahu modulace napětí a zlepšení celkové stability a životnosti až na úroveň 2,5× převyšující referenční karty.
systém chlazení, využívající měděné teplovodivé trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, což přispívá k účinnému odvodu tepla. Ve srovnání s referenčním řešením jsou tak provozní teploty o 20 % nižší a celý systém je výrazně tišší.
intuitivní rozhraní, které vám usnadní úpravy a ladění frekvencí, napětí a rychlosti ventilátorů. Také se postará o automatickou kontrolu a aktualizaci ovladačů a systému BIOS
Patentovaný ventilátor CoolTech, který využívá speciální nosnou konstrukci a dvě řady lopatek (vnitřní hvězdicový fukar a vnější lopatky ve tvaru okvětních lístků).

A jak jste odpovídali?

Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?


2. Základní deska ASUS Crosshair V Formula-Z z rodiny produktů Republic Of Gamers (ROG) vyniká funkcemi, které jsou šité na míru hráčům a overclockerům. Mezi ně patří i:

SupremeFX III - Integrované zvukové řešení SupremeFX III™ nabízí osmikanálový HD zvuk. Technologie SupremeFX Shielding™ využívá kovové stínění proti EMI, speciální uspořádání na PCB a izoluje analogové audio signály od digitálních zdrojů, čímž zajišťuje výjimečnou čistotu a věrnost zvukového podání.
GameFirst II – Tato funkce spravuje tok dat podle vašich potřeb, takže můžete stále poslouchat hudbu on-line, stahovat a nahrávat soubory nebo chatovat na internetu, aniž by to mělo negativní vliv na nízký ping, který potřebujete, abyste dostali své soupeře.
GPU.DIMM Post – Díky této funkci mohou overclockeři ušetřit drahocenné minuty tím, že identifikují problematické komponenty mnohem dříve. Pomocí GPU.DIMM Post lze snadno a rychle ověřit stav grafické karty a DIMM pamětí v systému BIOS.
Všechny výše uvedené odpovědi jsou správně

Tady už to bylo o něco horší, přesto správné odpovědi výrazně převažují.

Soutěž s AMD a Asus: Vyhráli jste špičkovou desku nebo R9 290X?

A kdo z vás vyhrál?

  
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
18 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 4.2Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.