Hlavní stránka Hardware Grafické karty Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3
Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3
autor: Redakce PCT , publikováno 30.9.2013
Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3

Pojďte si s námi zahrát o herní grafickou kartu MSI N760 GAMING s tichým chladičem nebo kupóny ke stažení Far Cry 3 – přichystány pro vás máme hned tři karty a patnáct kupónů, aby byla naděje na výhru hodně vysoká. Stačí se projít po stránkách MSI, trochu zagooglit, zodpovědět šest otázek a jste ve hře!


Začátek podzimu je pro vás rozhodně dost šťavnaté období – spustili jsme soutěž o sestavu od Stoobiho, hned na to druhou o HAL3000 a dnes přidáme další o tři herní grafiky s jádrem GTX 760. Když školní rok začal takhle divoce, jak teprve budou vypadat Vánoce?

Otázky jsou tentokrát těžší než obvykle, budete muset pár minut hledat. Nic ale není zadarmo a následující ceny za to rozhodně stojí:

1. až 3. místo – MSI N760 TF 2GD5/OC GAMING

Hodné MSI nám darovalo rovnou tři kousky této výborné grafické karty. Vyznačuje se výborným výkonem, extra tichým chlazením Twin Frozr a precizním zpracováním, jak jsme ostatně u MSI zvyklí.

Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3

V základu je karta taktovaná na 1085 MHz, frekvenci lze ale navýšit Turbo módem až na 1150 MHz. O krmení jader se starají 2 GB rychlé paměti GDDR5 přes 256bitovou sběrnici. Karta disponuje 2× DVI, HDMI a DisplayPortem. A co víc, design vypadá naprosto perfektně.

Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3 Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3

4. až 18. místo – kupón pro stažení Far Cry 3

Far Cry 3 je už starší flák, co do grafických možností a hratelnosti má ale stále co nabídnout. Pro 15 soutěžících, na které se neusměje štěstíčko v podobě hlavních výher, máme připravené kupóny pro stažení plné verze této hry.

Pokud jsme vás tedy dostatečně namlsali, nezbývá než překliknout na další stránku a pustit se do vyplňování soutěžního formuláře.

Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3 Vyhrajte MSI N760 nebo plnou verzi hry Far Cry 3 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
37 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 16.9Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.