Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky
Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky
autor: Redakce PCT , publikováno 5.1.2018
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

Ve spolupráci se společností QNAP, tradičním výrobcem síťových úložišť, jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž o stolní NAS TS-228 určený pro domácí uživatele a malé podniky. K tomu, abyste se jí mohli zúčastnit, stačí jenom správně odpovědět na tři jednoduché otázky a pak už mít štěstí při slosování.


Společnost QNAP Systems (Quality Network Appliance Provider) je známý výrobce síťových úložišť jak pro domácí uživatele, tak i pro podnikovou sféru. Nabízí produkty různých formátů počínaje malými domácími NASy přes větší stolní až po zařízení určená do racků, od levných produktů pro jeden disk až po zařízení pro třicet disků.

Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

S námi můžete soutěžit o NAS QNAP TS-228 (P/N TS-228, bez osazených disků). Jde o síťové úložiště s gigabitovým ethernetem a dvěma pozicemi pro disky určený pro domácnosti a malé podniky. Je osazený procesorem ARM v7 s taktem 1,1 GHz a ve výbavě mu kromě USB 2.0 a USB 3.0 nechybí ani čtečka paměťových karet formátu SD. Samozřejmostí je i populární firemní operační systém QTS v češtině s řadou aplikací např. pro synchronizaci souborů napříč zařízeními, cloudu, centrem stahování z P2P sítí a a dalšími.

Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

Soutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskySoutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskySoutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskySoutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva diskySoutěžte s QNAP o NAS TS-228 pro dva disky

K tomu, abyste mohli vyhrát, stačí správně zodpovědět tři soutěžní otázky na následující straně a pak mít štěstí při slosování. Soutěžit můžete až do půlnoci z neděle 21. ledna 2018 na pondělí. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
9 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.