Hlavní stránka Hardware Disky /CD /DVD /BR Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800
Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800
autor: Redakce PCT , publikováno 15.12.2017
Seznam kapitol
1. O co soutěžíme?
2. Soutěžní otázky
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800

Ve spolupráci se společností Adata, tradičním výrobcem RAM, paměťových zařízení a dalších produktů, jsme pro vás připravili čtenářskou soutěž o čtveřici 128GB SSD z řady SU800. K tomu, abyste se jí mohli zúčastnit, stačí jenom správně odpovědět na tři jednoduché otázky a pak už mít jen trochu štěstí při slosování.


Společnost Adata už léta známe hlavně coby výrobce operačních pamětí, paměťových karet, flashdisků pro USB i SSD jak pro domácí, tak pro průmyslové nasazení.

V posledních letech rozšiřuje své portfolio i o další produkty a příslušenství jako jsou power banky, kabely a také o produkty pod značkou XPG (Xtreme Performance Gear) určené pro nadšence, hráče a e-sportovní profesionály. Jedním z nejnovějších produktů, které jsme nedávno na PC Tuningu recenzovali, byl herní headset XPG EMIX H30 se SOLOX F30 a sluchátka EMIX I30.

Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800

Co můžete vyhrát

V naší soutěži se ale zaměříme na klasiku v podobě SSD pro rozhraní SATA. Ideální jako systémový disk do jakékoliv sestavy. Čtyři z vás budou moci vyhrát 128GB SSD z modelové řady SU800 pro rozhraní SATA 6 Gb/s.

Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800 Soutěžte s Adata o čtveřici 128GB SSD SU800

K tomu, abyste se mohli soutěže zúčastnit, stačí na webových stránkách Adata nebo přímo u prodejců Alza nebo CZC najít správné odpovědi na soutěžní otázky, které jsou na následující straně. Soutěžit můžete do půlnoci z neděle 31. 12. 2017 na pondělí. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
10 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 3.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.