Hlavní stránka Hardware PC sestavy Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho
Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho
autor: Redakce PCT , publikováno 25.9.2013
Seznam kapitol
1. Stoobi se zase rozjel
2. Soutěžní formulář
3. Pravidla soutěže serveru PCTuning
Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

Zapomeňte na trička a propisky, dneska pro vás máme skutečnou lahůdku – speciálně pro tuto soutěž nechal Gigabyte vyrobit mini PC od samotného Stoobiho, předního českého casemoddera. Kromě hodně nadupaných komponent tak sestava nabízí i design a provedení, které nebude mít nikdo jiný na světě. Neváhejte ani minutu!


Takovou výhru jsme na PCTuningu ještě neměli, tedy pokud opomene seriál Boost My PC. Vyhrát můžete originální skříň, kterou už nikdo jiný mít nebude, nacpanou čtyřjádrovým procesorem, 16 GB RAM a výkonnou grafickou kartou.

Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

Během příštího týdne se můžete těšit na článek ze stavby s fotogalerií a kompletní specifikací, dnes tak budeme trochu tajemní a jen vás navnadíme. Prozradit můžeme, že se jedná o robustní kovové mini PC s rozměry jen (š × h × v) 26,5 × 33,5 × 18,5 cm, které bylo navrženo v tématu Battlefield 4. Podmínkou zadavatele – velectěného sponzora Gigabyte – byla průhledná bočnice pro dobře viditelný interiér. To vytváří v kombinaci s modrým vnitřním osvětlením výborný noční efekt.

Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

Za zmínku stojí určitě použitá grafická karta, model Gigabyte GV-R797OC-3GD. I když se jedná o starší model, s taktem jádra 1000 MHz, 3 GB GDDR5 paměti a 384bitovou sběrnicí stále zvládne jakoukoli dnešní hru na nejvyšší rozlišení a solidní nastavení detailů. Více o kartě zde.

Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

Pokud se náhodou stane, že tuto krásku nevyhrajete, máme připraveno pofoukání na bolístku v podobě čtyř dalších cen:

2. místo – 1× Aivia Osmium

Mechanická klávesnice pro hráče s portem USB 3.0 a krásným podsvícením. Nechybí 5 hráčských profilů, možnost nahrávání maker a rozeznání povelů i při až 64 stisknutých klávesách v jeden okamžik! Více o klávesnici zde.

Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

3. místo – 3× Gigabyte FORCE M7 THOR

Na tři další soutěžící pak čekají herní myšky Force M7 s rozlišením až 6000 DPI a rychlostí snímkování až 12 000 FPS. DPI můžete snadno měnit na horní straně, výrobce si také pohrál s ergonomií a použitými materiály. Více o myši zde.

Velká soutěž s Gigabytem o sestavu od Stoobiho

Víme tedy vše podstatné, jdeme soutěžit. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
53 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 19.3Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.