Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec
Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec
autor: Bronislav Kujál , publikováno 21.2.2007
Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tento menší bratříček stejně povedený jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.


Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Po větším zájmu ze strany zákazníku o hliníkovou skříň Armor, se rozhodla společnost Thermaltake zařadit do nabídky i její menší kopii s názvem Armor Junior. Jestli je tato kopie stejně povedená jako atraktivní velký Armor, to se dozvíte v dnešním článku, kde si tuto zmenšeninu prohlédneme do posledních detailů.

Balení

I když se svou velikostí Armor Jr řadí mezi skříně střední velikost, tak čekejte, že Vám přijde větší krabice. Povrch černé krabice obsahuje jak informační foto skříně, tak i veškeré technické údaje. Potisk krabice prozrazuje mimo rozměry a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma provedeními a to s bočním oknem a bez něj.

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec

Je již nepsané pravidlo, že každou skříň můžete pořídit ve stříbrném a v černém provedení. Obě barevné varianty jsou konstrukčně a rozměrově stejné a zásadní rozdíl je hlavně v použitém materiálu. Zatím co stříbrné provedení je kompletní hliníkovou skříní, tak u černého provedení najdete hliník pouze u estetického doplňku čela. Tím jsou dvě kratší funkční dvířka, zbytek skříně je vyrobený z klasického 0,8mm ocelového plechu v kombinaci s plastovým čelem. Stejně jako u stříbrné verze máte možnost výběru mezi oknem na bočnici a plnou plechovou bočnicí. Přesné označení všech provedení najdete na obrázku.

Thermaltake Armor Jr. : malý obrněnec 

Naše testovaná celohliníková verze s oknem byla pečlivě zabalená v saténové látce a uložená do krabice v polystyrénu. Skříň v takovém balení snese i mírně nešetrné zacházení při dopravě bez poškození. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
390 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 185.4Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.