Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC
Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC
autor: Bronislav Kujál , publikováno 9.6.2006
Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC

V dnešním článku si podrobně popíšeme další skříň určenou pro HTPC. Tentokrát se podíváme na produkt od společnosti Silverstone, patřící mezi specialisty z nejširší nabídkou těchto typů skříní. Z její široké nabídky jsme vybrali cenově dostupný model ve stříbrném provedení. Také se ovšem dozvíte několik typů, jak lze skříň případně vylepšit.


Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC

Po recenzované skříni Zalman HD 160, jsme si vzhledem k vašim reakcím na cenu této skříně, vzali na mušku skříň, která je podle našeho názoru cenově dostupnější.

Balení

Počítačová skříň Silverstone LC17S je balená v překvapivě malé černé krabici. Jako je již dobrým zvykem, potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Potisk krabice prozrazuje mimo rozměry a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma barevnými provedeními.

Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC

 

Což znamená, že  LC17 můžete pořídit v stříbrné barvě a v černém provedení. Obě barevné varianty mají shodné vlastnosti a kromě rozdílného odstínu se ničím neliší. Skříň je vyrobená z klasického 0,8mm ocelového plechu a pouze čelo je provedené z hliníku.

Silverstone LC17S: levný základ pro HTPC 

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i mírně nešetrné zacházení při dopravě. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
174 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 79.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.