Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)
Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)
autor: Bronislav Kujál , publikováno 7.4.2006
Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Čím více dnešní moderní multimediální PC vytlačují z domovů různé přehrávače, tím více se klade důraz na jejich podobný vzhled a tichý provoz. Pokud chcete nahradit zastaralé video či DVD přehrávač univerzálnějším počítačem, nemusíte přemýšlet kam umístit velkou bednu. Stačí pořídit skříň o rozměru hifi komponentu, umístit ji do stěny a většina nezasvěcených asi vůbec nepozná, že jde o počítač.


Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Prodej skříní vypadající jako hifi komponent,  který pohodlně umístíte do stěny pod televizi je v rozkvětu. Aby ne, dnešní multimediální PC plně nahradí jednostranně zaměřenou domácí elektroniku a s troškou nadsázky i domácí kina. Nabídka skříní s rozměrem a vzhledem připomínající Audio/Video Receiver, kam pohodlně namontujete svůj počítač se naštěstí pomaličku rozrůstá. Proto Zalman s novinkou HD 160 určitě obohatil poměrně úzkou nabídku podobných skříní od několika výrobců, mezi které patří Silverstone, Thermaltake, 3R System a několik dalších. 

Balení

Počítačová skříň Zalman HD 160 je balená v klasické černé krabici. Jako je již dobrým zvykem, potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Krabice prozrazuje mimo rozměrů a vzhledu i možnost výběru mezi dvěma barevnými provedeními.

 

 Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Pro vás znamená, že HD 160 je možné pořídit v stříbrné barvě matného hliníku a v černém matném eloxovaném provedení. Obě barevné varianty mají shodné vlastnosti a kromě rozdílného odstínu se ničím neliší. K nám do redakce na test, přišlo černé provedení.

 Zalman HD160 pro HTPC (Home Theater PC)

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i nešetrné zacházení při dopravě bez toho, aby se skříň nějak poškodila, čemuž poslouží jako důkaz i fotografie skříně. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
99 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 47.1Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.