Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou
Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou
autor: Bronislav Kujál , publikováno 20.3.2006
Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou

V posledních několika letech se nám rapidně zvyšují výkony jednotlivých součástí našich počítačů a s nimi samozřejmě i nároky na tichost a chlazení celého systému. Maximální spokojenost může náročnému uživateli poskytnout jen kompletně pasivně chlazený systém. V dnešním článku se zaměříme na průkopníka v tomto oboru, což není nikdo jiný než společnost Zalman a její série TNN počítačových skříní.


Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou

Společnost Zalman specialista na výrobu chladičů sklízí po světě úspěchy se svými produkty a dlužno dodat že oprávněně. Je jednou z mála společností, nabízejících kompletní řešení. V jeho nabídce se loni objevila zajímavá pasivně chlazená skříň TNN 300, která pro rok 2006 získala další vylepšení chladícího výkonu. Tento vylepšený kousek nám přišel do redakce a tak se s vámi podělíme o zkušenosti.

Balení

Zalman TNN 300 se dodává v pořádně velké a těžké krabici. Potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. 

Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou

Zalman TNN 300: výběrové ticho se zárukou
Jako malou prémii k TNN 300 obdržíte multimediální dálkové ovládaní...

TNN 300 lze objednat pouze v černém celohliníkovém eloxovaném provedení. Po otevření krabice najdete ve vrchním polystyrénu dvě menší krabičky s příslušenstvím. Jakmile vytáhnete vrchní díl polystyrénu, budete překvapení kompaktními rozměry skříně. Velikost krabice totiž v tomto případě neprozrazuje velikost skříně, protože TNN 300 uvnitř krabice chrání před poškozením pořádná vrstva polystyrénu. Navíc skříň je balená ještě v igelitu a takže obavy z poškození jsou zbytečné.



 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
169 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 79.7Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.