Hlavní stránka Hardware Skříně, zdroje, chladiče SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?
SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?
autor: Bronislav Kujál , publikováno 2.2.2006
SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Nemůžete si vybrat v nepřeberném množství skříní? Nevyhovují vám všudypřítomné informační LCD, které najdete skoro na každé skříni? Chcete moderně řešenou originální skříň s nádechem retro stylu? V tom případě zbystřete pozornost, protože společnost SunBeamTech zařadila do své nabídky zajímavou skříň Trio, která možná vaše požadavky splní.


SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Menší společnost SunBeamTech má zajímavé zkušenosti s produkcí počítačových skříní a nabízí mnoho dalších doplňků a příslušenství. V Česku není až tak známá, ale možná Vám více řeknou skříně z jejich produkce s názvem Transformer, Samurai a Evil Eye, které svým hororovým vzhledem jsou nezapomenutelné.

Balení

 Počítačová skříň Sunbeam Trio se dodává ve větší černé krabici. Potisk krabice obsahuje jak informační foto skříně tak i veškeré technické údaje. Krabice Vám prozradí, že název Trio se nevztahuje nejen k počtu budíků, ale i k počtu provedení.

SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

To znamená, že Trio je možné pořídit ve třech provedeních. Ty zahrnují celostříbrné a celočerné provedení, poslední provedení je černostříbrné. U kombinovaného provedení ovšem převládá černá barva a stříbrná je zastoupená pouze pruhem čela. Všechny provedení mají shodné vlastnosti a kromě laku se ničím neliší. K nám do testu bylo poslané kombinované provedení, tedy černostříbrné.

SunBeam Trio: Je libo skříň s budíky?

Samotná skříň je pečlivě zabalená v igelitu a v krabici je uložená v polystyrénu. Proto balení snese i nešetrné zacházení při dopravě, bez toho, aby se skříň nějak poškodila. 
Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.
234 čtenářů navrhlo autorovi prémii: 113.8Kč Prémie tohoto článku jsou již uzavřené, děkujeme za váš zájem.
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.